סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
סיטרואן C3 החדשה - מתחיל שיווקה בישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> סיטרואן C3 החדשה - מתחיל שיווקה בישראל
חברת דוד לובינסקי בע"מ, יבואנית פיג'ו בישראל, מודיעה על השקת סיטרואן C3 החדשה בישראל ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.    
דגם COMFORT:  99,990 ₪, דגםPACK COMFORT: 105,990 ₪  :
 
 לרגל ההשקה, בתוספת של 6000 ₪ בלבד ניתן לקבל את דגםPACK  COMFORT - הגרסה המאובזרת הכוללת את שמשת ה-Zenith, מע' בקרת אקלים, מערכת BLUETOOTH, שקע USB לחיבור אביזרי שמע למערכת המקורית,
משענת יד קדמית, פסי כרום וגימורים נוספים.
 
שמשת Zenith  - טכנולוגיה חדשנית בשמשה הקדמית למרחב ראייה משופר:
סיטרואן 3C החדשה, מכונית הסופר-מיני, כוללת טכנולוגיה מתקדמת חדשה: שמשת Zenith מזכוכית העולה עד מעל לראש הנהג והנוסע שלצדו. בנוסף לכך שהיא מציפה את תא הנסיעה באור וראות משופרת, שמשה קדמית זו מציגה לנוסעים את גישת ה-VISIODRIVE לחוויית נסיעה חדשה. השמשה הקדמית הארוכה במיוחד מגדילה את שדה הראייה של הנוסעים ב-°80 כלפי מעלה. בשילוב עם עמודים צרים יותר, Zenith מקנה לנוסעים במושבים הקדמיים תחושה של ראות משופרת  ואיכותית במיוחד.
 
הקווים המעוגלים שאפיינו את קודמתה מתפתחים ב-C3 החדשה למראה יותר ספורטיבי עם קווים יותר נקיים וזורמים. החומרים איכותיים, כגון לוח שעונים בציפוי רגיש לחום המעוטר בפס אפור מבריק או אלומיניום מוברש ונגיעות כרום.
 
סיטרואן 3C החדשה היא אחת המכוניות הקומפקטיות אך המרווחות ביותר בקטגוריה זו. עם מימדי אורך של 3.94 מ', רוחב של 1.728 מ' ורדיוס סיבוב של 10.2 מ', זהו דגם מושלם לתמרונים בעיר מחד ולנסיעה נינוחה גם מחוץ לעיר מאידך. גובה המכונית הוא 1.524 מ' ובסיס הגלגלים 2.466 מ'. תא המטען מרווח ומכיל 300 ליטרים, מספר מקומות אחסון (יחידת בקרה, תא כפפות, משענת יד מרכזית ועוד), מושבים חצי מוגבהים המאפשרים גישה וראות, ומרחב פנימי מושלם המספק יותר מקום לברכיים. סיטרואן 3C החדשה היא יותר מרווחת, אך עדיין קומפקטית.
 
למכונית מנוע 1.6 ל', 120 כ"ס, אשר פותח בשיתוף עם BMW, ותיבה אוטומטית- 4 הילוכים. מהירות מירבית 190 קמ"ש, תאוצה 0-100: 10.9 ש', תאוצה מ-0 ל-1000 מ' 32.4 ש'. ה C3 מצויידת ב- 6 כריות אוויר, ABS, ESP, EBD ו-BAS. תצרוכת דלק במסלול נסיעה משולב עירוני-בינעירוני- 6.9 ל' ל 100 ק"מ. פליטת CO2 במסלול נסיעה משולב- 158 גר' לק"מ.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים