סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
נתפס נוהג עם פלאפון ביד בזמן פסילה ונשלח לשנת מאסר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 3) >> נתפס נוהג עם פלאפון ביד בזמן פסילה ונשלח לשנת מאסר
21-3-12
כבוד השופט אבישי קאופמן בבימ"ש לתעבורה עכו, גזר אמש (19.3.2012) את דינו של נהג למאסר בפועל לתקופה בת 12 חודשים וכן פסל את רישיון הנהיגה שלו ל-  4 שנים, בגין נהיגה בזמן פסילה !
 
מדובר בתושב נהריה בן 30, אשר נתפס במסגרת פעילות שגרתית בתאריך 13.2.2012 כשהוא נוהג תחת פסילה של בית המשפט – פסילה שנקבעה בהעדרו לתקופה בת 3 חודשים. השוטר- רס"ר אבי זריק  החתים את הנהג כי הינו פסול וכי עליו להפקיד את רישיון הנהיגה בבית המשפט. כעבור 9 ימים בית המשפט הנ"ל פסל את רישיון הנהיגה של נהג זה עד תום הליכים בגין תיק אחר והפעם בנוכחותו , דבר שלא הפריע לנהג יומיים לאחר מכן- בתאריך 26.2 לנהוג ברחבי העיר נהריה, עד שנתפס שוב לאחר שנצפה אוחז בטלפון נייד בידו בעת נהיגה.
 
יחידת תביעות התעבורה עכו, בפיקודה של עו"ד פקד שרומה מלס שחם , טענו בבית המשפט להחמרה בענישה בהתאם למדיניות אגף התנועה, שעניינה החמרה עם תופעת הנהגים הפסולים המזלזלים בחוק ומסכנים את בטחון הציבור בכביש.

לעיון בהתנהלות המשפטית בתיק זה - לחץ כאן.


 
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים