סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ניר דקטר מונה למנכ"ל לובינסקי טרייד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> ניר דקטר מונה למנכ"ל לובינסקי טרייד
21-12-11
ניר דקטר, 46, נשוי + 3, מונה למנכ"ל לובינסקי טרייד, חברת הטרייד-אין מקבוצת דוד לובינסקי, יבואנית פיג'ו, סיטרואן ו-MG.

דקטר הינו בעל תואר M.B.A במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון. בעל ניסיון של 9.5 שנים בחברת "חוגלה קימברלי" במגוון תפקידי מכירות וניהול, שמש כמנהל לקוח (K.A.M) של חברת שופרסל ובמשך 6.5 השנים האחרונות עבד בחברה המרכזית למכירות והפצה של קוקה קולה, ושמש בתפקידו האחרון כמנהל תחום מכירות ותפעול ארצי במערך החלב והמצונן של החברה.

ללובינסקי טרייד 18 סניפים ברחבי הארץ למכירת מכוניות יד שנייה מכל מותגי הרכב במחירים אטרקטיביים. לפני כחודשיים נפתח סניף הדגל של לובינסקי טרייד בפי גלילות המתפרש על שטח של 60 דונם. פתיחת הסניף מסמלת את התפתחותה של לובינסקי טרייד כחברה עם היצע רב ופעילויות מגוונות. לובינסקי טרייד, בהיותה חברה של יבואן, מוסרת את המכוניות לאחר השבחתן במצב כמו חדש עם אחריות לשנתיים על מכוניות ליסינג עד 140,000 ק"מ.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים