סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
נוהל 6 אושר בקריאה שניה ושלישית ע"י הכנסת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 3) >> נוהל 6 אושר בקריאה שניה ושלישית ע"י הכנסת
13-3-12
לאחר הסתייגויות שהעלו חברי כנסת בעניין נוהל 6  בהם רצונם להחריג עצמם מקיום הנוהל, ויתרו לבסוף חברי הכנסת על דרישתם זו ובכך סרו המיכשולים לאישור הנוהל
ואתמול (12/3/12) עבר החוק בכנסת בקריאה שניה ושלישית.

יוזמי החוק ח"כ ביילסקי וח"כ עאמר הדגישו את חשיבות הנוהל כאמצעי חשוב במלחמה בתאונות הדרכים ואמרו כי אישור החוק יתרום להפחתת תאונות הדרכים.

הצעת חוק זו התגבשה תוך כדי שיתוף פעולה עם משרד התחבורה, משרד הביטחון ולאחר בחינת סקרים שהראו על תמיכת הציבור הרחב ביישום החוק.

מידבקת נוהל 6 המעודכנת תכיל מספר טלפון מקוצר (במקום מספר מלא של 9 ספרות), דבר שייקל לדווח על נהיגה מסוכנת של נהגים. מעברו השני של הקו יהיה מענה אנושי שיקבל את תלונות האזרחים.

אין ספק כי דווח של אזרחים על נהיגה פרועה וטיפול נחוש של מקבלי הדיווח בנהגים הסוררים, תביא להפחתת הקטל בכבישים.

המלחמה בתאונות הדרכים מורכבת ודיווח על נהגים פרועים הנו בגדר של עוד נדבך במיגור תאונות הדרכים.

הצוות המשפטי של משרד התחבורה מכין עתה דף הנחיות מעודכן בהתאם לחוק החדש עבור נוהל 6 וכשתסתיים הכנתו, הוא יפורסם באתר האיגוד. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים