סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
נדחתה בקשתם של טכנאיי השרות לחשב "שווי שימוש" של רכבם באופן פרטני, בשונה מהחישוב של כל בעלי "רכב חברה"
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> נדחתה בקשתם של טכנאיי השרות לחשב "שווי שימוש" של רכבם באופן פרטני, בשונה מהחישוב של כל בעלי "רכב חברה"
1-8-12
רשות המיסים דחתה את בקשתם של טכנאיי השרות לחשב עבורם באופן פרטני את "שווי השימוש" עבור הרכבים שהמעבידים העמידו לרשותם לצורך עבודתם.

טענתם של הטכנאים כי הואיל ולפחות 75% מסך הנסיעות שלהם ברכב בחברה הינם לצורך מתן שרות ולפיכך החישוב עבורם צריך להיות שונה, לא התקבלה.

לפי החלטת רשות המיסים, חישוב "שווי השימוש" עבור הטכנאים יהיה בהתאם לחישוב הנעשה עבור כל מי שברשותו "רכב מעביד".

לפני כשנה הועלתה האפשרות של שימוש במערכות לרישום נסיעות בתפקיד עבור טכנאיי השרות, במטרה לעגן את טענותיהם בדבר השימוש ברכבם בעיקר לצרכי עבודה. גם אז התעוררה מחלוקת לגבי נחיצותן של מערכות אלו ומידת חוקיותן.

הנהלת איגוד קציני הבטיחות החליטה ברוב קולות לא לתמוך במערכות אלו הואיל ורשות המיסים לא הכירה בהן ככלי היכול להפחית מס. בנוסף, הדבר חייב יעוץ משפטי והקמת קרן בכל חברה.

החלטת רשות המיסים לא לקבל את טענות טכנאיי השרות מייתרת למעשה את הצורך במערכות אלו.

לעיון בהחלטת רשות המיסים - לחץ כאן 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים