סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מ- 1 בינואר 2011 תאסר נסיעת משאיות בכניסות למטרופולין תל אביב בין 06:00 ל- 09:00 בבוקר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מ- 1 בינואר 2011 תאסר נסיעת משאיות בכניסות למטרופולין תל אביב בין 06:00 ל- 09:00 בבוקר
6-10-10
בעקבות הצלחת הפיילוט בכביש ירושלים תל אביב. הוחלט על פיילוט נוסף של איסור נסיעת משאיות כבדות בצירי תנועה מרכזים בגוש דן בין השעות 06:00 עד 09:00 בבוקר. הפיילוט יתחיל ב-1 בינואר 2011.
 
מדובר בין השאר בכביש מס' 4 בקטע שבין צומת בית ליד למחלף חולות, כביש מס' 5 בין מחלף גלילות למחלף מורשה, כביש מס' 20 (נתיבי איילון) בין מחלף גלילות למחלף חולות ובכניסות הראשיות לגוש דן דוגמאות דרך נמיר .
 
צוות היגוי מיוחד שיכלול נציגים של כל הגופים הרלוונטיים ילוו את הפיילוט לכל אורכו ויאסוף את כל נתוני התנועה הנדרשים בין השאר יבוצעו סקרים לפני ואחרי הפיילוט כולל סקרי ניטור זיהום אויר ורעש, במטרה לבחון את השלכות הניסוי.
 
סגירת הכבישים לתנועת משאיות בשעות הבוקר היא חלק מפרויקט ניסיוני עליו הוחלט במטרה להפחית את גודש התנועה בכבישים ולצמצם את זיהום האויר בריכוזי האוכלוסייה הגדולים במטרופולין תל אביב.
 
על ביצוע הפיילוט הוחלט בעקבות הצלחה חסרת תקדים שנרשמה לפיילוט שנערך לאחרונה בכביש ירושלים תל אביב, במסגרתו התקצר זמן הנסיעה הממוצע בכביש בעשרות אחוזים.
 
בעקבות הצלחת הפיילוט ולאחר עבודת מטה שנערכה בנושא הוחלט לאסור באופן קבוע על נסיעת משאיות וכלי רכב כבדים בשעות הבוקר בכביש ירושלים תל אביב.
 
בשבועות הקרובים יוחל בהצבת שילוט מתאים האוסר כניסת משאיות בשעות הבוקר בכל קטעי הדרך שנאסרו לתנועה בשעות הבוקר במטרופולין תל אביב.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים