סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה אישר ל"בטר פלייס" לייבא 13 מכוניות חשמליות מסוג "רנו"
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> משרד התחבורה אישר ל"בטר פלייס" לייבא 13 מכוניות חשמליות מסוג "רנו"
14-11-10
משרד התחבורה אישר לחברת Better Place לייבא לישראל 13 מכוניות חשמליות מסוג רנו Fluence למטרת בחינה לניסוי, כך הודיע היום (יום ראשון) שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כץ.
 
מדובר בכלי רכב העומדים בדרישות המחמירות של התקינה האירופית. המכוניות הצפויות להגיע לישראל במהלך השבועיים הקרובים, ישתמשו במערכות הטעינה והתשתית הפרוסות כיום במספר אתרים בארץ ובכללם גם במרכז המבקרים של החברה בפי גלילות.
 
יבוא כלי הרכב החשמליים התאפשר לאחר שהשר כץ חתם לאחרונה על צו פיקוח על מצרכים ושירותים חדש, הכולל הקלות שונות במתן אישורים ליבואנים חדשים המבקשים להיכנס לענף הרכב.
 
מנהל אגף הרכב במשרד התחבורה, אבנר פלור, ציין כי במהלך הימים הקרובים צפוי אגף הרכב לאשר דגם אב טיפוס של רנו Fluence לצורך שיווקו בישראל, במהלך שנת 2011, זאת לאחר שיעמוד בדרישות התקינה הישראלית.
 
לראשונה בארץ, אישר משרד התחבורה לחברת קרסו, יבואנית רנו, דגם אב טיפוס של רכב מסחרי חשמלי, מסוג קנגו. מדובר ברכב מסחרי, חשמלי הראשון המאושר בישראל.
 
משרד התחבורה גיבש לאחרונה את דרישות התקינה ליבוא רכב חשמלי לישראל ויזם הקמת ועדה במכון התקנים הישראלי, שתגבש תקנים למערכות אספקת אנרגיה להטענת הרכב וכן לשרותי תחזוקה של המכוניות.
                                                                              
יצוין כי במהלך שנת 2011 צפוי מכון התקנים הישראלי לגבש את התקינה הישראלית והדרישות בכל הנוגע למערכות ההטענה ושרותי התחזוקה של כלי הרכב החשמליים.
 
ממשרד התחבורה נמסר כי במהלך שנת 2011 צפויים להגיע לישראל דגמים חדשים נוספים של כלי רכב חשמליים ובכללם דגמים של סיטרואן, מיצובישי וניסן.
 
השר כץ ציין כי משרד התחבורה ימשיך לסייע ולתמוך בפרויקטים שיש להם תרומה והשפעה על בטיחות הרכב ואיכות הסביבה. בישראל נעים כיום כבר יותר מ- 10 אלפים כלי רכב היברידים וכ- 8 אלפים כלי רכב המונעים בגז ( גפ"מ).
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים