סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  מתחילת השנה 17% פחות הרוגים מאשר בתקופה המקבילה אשתקד  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  


             
_________
 


 


 
 

       
 
מרחיבים את ההנחות לכל קווי הרכבת - בעוד שבועיים מנוי "חופשי חודשי" גם בכל קווי הרכבת הבינעירוניים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מרחיבים את ההנחות לכל קווי הרכבת - בעוד שבועיים מנוי "חופשי חודשי" גם בכל קווי הרכבת הבינעירוניים
16-1-11
בשורה טובה לנוסעי הרכבת. החל מ-1 בפברואר 2011 ניתן יהיה לרכוש לראשונה כרטיס מנוי "חופשי חודשי" חדש, בכל אחד מקווי הרכבת הבינעירוניים בארץ, כך החליט שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
עד כה הונהג מנוי "חופשי חודשי" בקווי הרכבת הפרבריים וכן בקווים הבינעירוניים בין ירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע בלבד, לא כולל תחנות ביניים. מ-1 בפברואר ניתן יהיה לנסוע לראשונה בכל קווי הרכבת העירוניים, הפרברים והבינעירוניים, כולל תחנות ביניים באמצעות כרטיס "חופשי חודשי".
 
כרטיס המנוי שיונהג בכל הקווים הבינעירוניים בארץ מגלם הנחה של 25% בתעריף הנסיעה. מחירו של כרטיס נסיעה יחושב כמכפלת מחיר נסיעה בודדת ב-30 נסיעות.
 
 מספר רב של קווי רכבת אינם מוגדרים כיום כקווים פרברים או עירוניים וכתוצאה מכך לא ניתן לנסוע בהם באמצעות כרטיס "חופשי חודשי" המוזיל באופן משמעותי את עלות הנסיעה ברכבת.
 
כרטיס מנוי "חופשי חודשי" ברכבת מאפשר נסיעה בלתי מוגבלת למשך חודש ימים בקווים העירוניים והפרברים ומעתה גם בכל הקווים הבינעירוניים והוא נועד לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית בכלל וברכבת בפרט. 

 

 


  

 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 


  חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים