סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יונדאי מבית כלמוביל מעניקה חסות למיזם "נשק וסע בבטחה" של עמותת "עיניים בדרכים" .
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> יונדאי מבית כלמוביל מעניקה חסות למיזם "נשק וסע בבטחה" של עמותת "עיניים בדרכים" .
25-12-11
יונדאי מבית כלמוביל מעניקה חסות שנתית למיזם "נשק וסע בבטחה" של עמותת "עיניים בדרכים".

עמותת "עיניים בדרכים" אשר פועלת החל משנת 2003 בבתי הספר ברחבי הארץ, שמה לה מטרה לפעול לצמצום מספר הנפגעים מקרב ילדי בתי הספר כתוצאה מתאונות דרכים וצמצום הפקקים בשעות הבוקר בצירים המרכזיים המובילים לבתי הספר.
 
היישומים שבטיפולה מאופיינים בהכוונה והדרכה המבוססת על ניסיון עשיר מאוד בתחום הקהילתי כמו גם בתחום התשתיתי ומכאן גם שיעורי ההצלחה המרשימים מאוד שלה.
 
בתי הספר במרכזי הערים סובלים בשעות הבוקר מפקקים רבים כתוצאה מכך שההורים אשר מורידים את הילדים מנסים להורידם כמה שיותר קרוב לפתח בית הספר, דבר שלוקח זמן רב עד שפותחים את הדלת, מורידים את החגורה לוקחים את התיק ויוצאים מהרכב.
 
במקרים רבים סביבת בית הספר לא מסוגלת להכיל את כמות כלי הרכב אשר מגיעים לאזורו ועוצרים. הדבר מוביל לפקקים, לעצירת והפרעה לתנועה, זיהום אוויר נקודתי, תאונות וסביבה עוינת ורועשת באזור כיוון שכולם רוצים להספיק להביא את ילדיהם.
 
"עיניים בדרכים" בשילוב ההורים, הנהלת בתי הספר והעירייה מתכננים תוכנית הורדה בטוחה לילדים בקרבת בתי הספר, משנים מפרצי תנועה במידת הצורך ומכשירים את ההורים המתנדבים. מידי בוקר מתייצבים 3-5 הורים לבושים באפודים זוהרים במיקום שנקבע מראש וממתינים לרכבי ההורים. ההורים המתנדבים עוזרים להביא את הילדים בבטחה לשער בית הספר מהמכונית באופן יעיל, מסודר ומהיר.    
 
לפי נתוני משרד החינוך בבתי הספר היסודיים לומדים כ – 890 אלף תלמידים דבר אשר מעיד על כמות כלי הרכב המגיעים כל בוקר לאזורים אלה.
 


דן אורנשטיין סגן נשיא כלמוביל ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי מעבר לתרומתו של המיזם לפתרון הפקקים ובריאות ילדינו הלומדים בבתי הספר היסודיים, המיזם גם משלב אחריות סביבתית וחברתית של ההורים עצמם אשר מתנדבים על מנת להוריד את הילדים בבטחה ובכך יוצרים מודל לחיקוי לילדים. יונדאי שמה לעצמה מטרה לתרום לציבור ולחברה  ומצאה כי מיזם זה מתאים ותואם את חזון וערכי החברה. אנו מקווים שבכך נפחית את הפגיעות בנפש ואת לחצי התנועה האדירים בקרבת בתי הספר, הוסיף אורנשטיין. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים