סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ממחר (3-5-10) חב' מטרופולין מתחילה להפעיל את התחבורה הציבורית באזור השרון
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> ממחר (3-5-10) חב' מטרופולין מתחילה להפעיל את התחבורה הציבורית באזור השרון
השר כץ: בעקבות הרפורמה תוגבר מערך קווי האוטובוסים בשרון ב 40%
 
שלב נוסף של הרפורמה בתחבורה הציבורית יוצא לדרך. חברת מטרופולין תפעיל ממחר (יום שני) את קווי התחבורה הציבורית בכפר סבא, רעננה והרצליה המרושתים לראשונה בישראל באינטרנט אלחוטי חינם. מדובר בקווים שהופעלו עד כה על ידי חברת דן.
 
חברת מטרופולין זכתה במכרז של משרד התחבורה להפעלת כל קווי אגד, העירוניים והאזוריים בכפר סבא, רעננה, הרצליה והוד השרון וכן כל קווי דן המקשרים בין ערים אלה לתל אביב. בנוסף לכך כולל המכרז גם קו עירוני נוסף של חברת דן ברמת השרון.
 
 מדובר במכרז הגדול ביותר שפורסם עד כה בתחבורה הציבורית, הכולל כ- 100 קווים, המהווים 4.3% מפעילות קווי דן ו- 2.2% מפעילות קווי אגד בתחבורה הציבורית.
 
החל ממחר תפעיל מטרופולין את הקווים שהופעלו על ידי חברת דן ובמהלך החודשים הבאים עתידה החברה להפעיל את כל הקווים העירוניים והאזוריים המופעלים כיום על ידי חברת אגד באזורים אלה.
 
  עם תחילת פעילותה של מטרופולין תוגבר מערך האוטובוסים בקווי השרון ב- 40% . עיקר התגבור מתבטא בהגדלה של תדירויות נסיעה ותוספת קווים חדשים שנועדו לשפר את הקשר בין מוקדי פעילות מרכזיים ברחבי האשכול, בהם: תחנות רכבת, אזורי התעשייה ומרכזי קניות.
 
לצורך הפעלת האשכול הצטיידה חברת מטרופולין ב- 230 אוטובוסים חדישים שיוצרו על ידי התעשייה הישראלית במפעלי "מרכבים". כל האוטובוסים עומדים בתקני זיהום האויר המחמירים ביותר בעולם (EURO 5) ומצויידים במערכות מתקדמות לבטיחות בדרכים.
 
עם תחילת ההפעלה של אשכול השרון יונהג "כרטיס חכם" המשותף לחברות קווים דן ומטרופולין בכל הארץ.כמו כן יונהגו כרטיסי מנוי חודשיים המשותפים עם אגד ודן. כרטיסים אלה יאפשרו לנוסעים נסיעה חופשית בקווי האשכול ובקווים של אגד ודן במרחב השרון ובתל אביב.
 
בנוסף לכך יוכנסו שיפורים נוספים ברמת השירות בהם: מערכת מידע מתקדמת לציבור שתאפשר לנוסעים לקבל מידע בזמן אמת על מיקום האוטובוס ומועד הגעתו הצפוי לתחנה וזאת באמצעות הטלפון, הודעות SMS והאינטרנט. חברת מטרופולין תעמיד לראשונה לרשות הנוסעים קווי אינטרנט לגלישה אלחוטית מתוך האוטובוס, ללא תשלום.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים