סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מכוניות TOYOTA חדשות לעמותות בעלות פעילות יוצאת דופן למען הקהילה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> מכוניות TOYOTA חדשות לעמותות בעלות פעילות יוצאת דופן למען הקהילה
7-12-11
יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, ציינה השבוע 20 שנות פעילות בישראל. בערב החגיגי, שהתקיים באולמי  AVENUE בהשתתפות מאות עובדי החברה, ניתנו תעודות הערכה לעובדים ולשותפים ותיקים המלווים את החברה מיום היווסדה.

מר דידייה לרוי, נשיא TOYOTA אירופה, שהגיע לישראל במיוחד לרגל חגיגות ה- 20,  אמר כי הוא נרגש מאד לבקר בארץ, במקום שהוא כה משמעותי עבור כל-כך הרבה אנשים ברחבי העולם. לרוי הודה באופן אישי למר ג'ורג' חורש על האומץ והמנהיגות שהפגין לאורך השנים.

מר ג'ורג' חורש, בעלי יוניון מוטורס, הודה ליותר מ- 250,000 לקוחות TOYOTA בישראל ואף הראה לקהל תמונה שצולמה בירושלים בחורף 1983 בזמן ביקורו של נציג TOYOTA הראשון בישראל, שהגיע ארצה לצורך ביצוע סקר על מנת ללמוד מהו פוטנציאל השוק המקומי ולשקול האם לאשר את כניסת המותג לארץ.

מר רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, ציין מהם המאפיינים של "חברה עם לב יפני באקלים מזרח תיכוני", ואמר: "העובדה שאנחנו יוצאי דופן בנוף המקומי ותכונות האופי המיוחדות שלנו, הם שהביאו אותנו להישגים גדולים כל כך בישראל והם אלו שעומדים לזכותנו, ועוד יעמדו, בהתמודדות עם האתגרים שנכונים לנו".

באירוע העניקו השלושה, 20 מפתחות ל- 20 מכוניות חדשות מתוצרת TOYOTA, שניתנו לעמותות נבחרות אשר להן פעילות יוצאת דופן למען הקהילה, במסגרת הפרויקט "מכונית שעושה טוב".

בין הארגונים שזכו ברכב: בטרם, אלו"ט, בית הגלגלים, גדולים מהחיים, עמותת עלם וער"ן.

צילום: רונן טופלברג
  ראשי טויוטה עם 20 ראשי העמותות

העלות הכוללת של התרומה נאמדת בלמעלה מ-2 מיליון שקלים. היוזמה לפרויקט הייחודי מהווה ביטוי להוקרה ולהערכה המיוחדת של יוניון מוטורס לנושא התרומה לקהילה ולציבור הישראלי, בגין האמון הרב לו זוכה החברה במשך כל תקופת פעילותה.

 


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים