סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מ-1/4/11 מבחני התיאוריה במתכונת משופרת : מאגר השאלות לראשונה באינטרנט ללא תשלום.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מ-1/4/11 מבחני התיאוריה במתכונת משופרת : מאגר השאלות לראשונה באינטרנט ללא תשלום.
17-3-11
החל מיום שישי הקרוב (1 באפריל) יתבצעו מבחני הנהיגה העיונים (תיאוריה) למבקשי רישיונות נהיגה, במתכונת משופרת ומעודכנת שתסייע לנבחנים להבין טוב יותר את השאלות והתשובות ותמנע מהם טעויות מיותרות. כך הודיע היום (יום ראשון) שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
השאלות והתשובות של מבחן התיאוריה ילקחו מתוך מאגר של כ-1,800 שאלות שעודכנו ונוסחו מחדש על ידי ועדה מקצועית שמינה שר התחבורה.
 
השר כץ הורה על עדכון שאלות התיאוריה בעקבות ניסוחים לקויים שהתגלו בשאלוני התיאוריה הקודמים. בשאלונים החדשים שולבו גם שאלות על לוח התמרורים החדש שפורסם לאחרונה באינטרנט.
 
מאגר השאלות והתשובות של מבחני התיאוריה פורסם לאחרונה באתר האינטרנט של משרד התחבורה (www.mot.gov.il) במטרה לאפשר למורי הנהיגה, לתלמידים ולציבור הרחב להעיר את הערותיהם על מאגר השאלות החדש.
 
נבחני הנהיגה יכולים מעתה להיכנס למאגר השאלות והתשובות של התיאוריה באינטרנט ללא כל תשלום. מאגר השאלות והתשובות פורסם עד כה, באמצעות ספר שנמכר תמורת 85 שקלים ומעתה ניתן יהיה להורידו בחינם.
 
מאגר שאלות התיאוריה פורסם בשש שפות בהן ניתן יהיה להיבחן במבחן העיוני: עברית, ערבית, אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית.
 
המבחן העיוני כולל 30 שאלות אמריקאיות. לכל שאלה ארבע תשובות אפשריות, מהן רק תשובה אחת נכונה. כדי לעבור את המבחן בהצלחה יש לענות נכונה על 25 שאלות לפחות.
 
שאלות הבחינה נערכו בצורה ברורה וקלה להבנה. לחלק גדול מהן צורפו הדמיות ואמצעי המחשה שיקלו על הנבחנים להבין את השאלות והתשובות.
 
נבחני התיאוריה יכולים להיבחן בכל אחד מ-20 מרכזי הבחינות הפועלים כיום בכל רחבי הארץ באמצעות זכיינים פרטיים שזכו במכרז של משרד התחבורה.
 
הנבחנים מקבלים את תוצאות הבחינה מיד עם סיומה. כל נבחן יקבל  בתום הבחינה טופס מיוחד הכולל את שאלון המבחן והתשובות הנכונות שהנבחן סימן בטופס הבחינה. נבחן שנכשל בבחינה יוכל לגשם למבחן נוסף כבר למחרת היום.
 
מרכזי הבחינות פועלים מהשעה 08:00 בבוקר ועד 19:00 בערב ובימי שישי וערבי חג עד לשעה 13:30. מרכזי הבחינות יפעלו גם בימי חול המועד פסח.
 
נבחני התיאוריה יכולים להזמין תור לבחינה בכל אחד ממרכזי הבחינה, באמצעות האינטרנט או על ידי מוקד טלפוני הפועל במשך כל שעות היום. רשימת מרכזי הבחינות ודרכי ההתקשרות אליהם מפורסמים באתר משרד התחבורה.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים