סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019. 5% יותר בהשוואה לשנת 2018  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  


             
_________
 


        
 
מחמירים את הענישה: מעצר בית , שבע שנות שלילה וחצי שנה עבודות שירות בגין נהיגה בשכרות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> מחמירים את הענישה: מעצר בית , שבע שנות שלילה וחצי שנה עבודות שירות בגין נהיגה בשכרות
8-4-12
הלילה הבחינו 4 צעירים שנסעו בכביש החוף צפונה סמוך לאולגה, ברכב הנוסע לפניהם "בזיגזג" ועל כן התקשרו אל המשטרה ודיווחו על כך.

ניידת של משטרת התנועה הארצית חוף-שלוחת כרמל  איתרה את הרכב ובו נהגת שיכורה ברמה גבוהה של כמעט פי 4 מהמותר (940 מיקרו) ובבדיקת מסוף, אף עלה כי לפני כשנה נתפסה גם כן נוהגת בשכרות וכן פעם נוספת כמה שנים קודם לכן .

בשל עברה התעבורתי המורה על  סיכון סדרתי של הציבור בדרך, ובהתאם למדיניות האכיפה והתביעה המחמירה בתיקי "תלתן" נעצרה הנהגת , תושבת העמקים כבת 30 ונלקחה לחקירת בוחנים ומשם לתביעות, לשם הכנת כתב אישום בהליך מזורז .

כאמור, בית המשפט פסק בהליך שיפוט מהיר : מעצר בית מלא עד להכנת תסקיר, עבודות שירות לתקופה בת חצי שנה וכן שלילת רישיון בפועל למשך 7 שנים .

בימי החג וחוה"מ, התנועה ערה מאד ולכן מגבירה משטרת התנועה את נוכחות אנשיה בכבישי הארץ. על מנת להמנע מדו"חות מיותרים ועגמת נפש, סעו כחוק !
הישמעו להוראות השוטרים, צייתו לתמרורים וגלו סובלנות כלפי נהגים אחרים בכביש.


 

   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים