סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
ברגע האחרון: נתניהו התערב והדלק עלה ב-5 אג' במקום ב-20 אג'.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> ברגע האחרון: נתניהו התערב והדלק עלה ב-5 אג' במקום ב-20 אג'.
1-4-12
גם אתמול, כמו גם בסוף החודש שעבר, התערב ראש הממשלה נתניהו במחיר הדלק ומיתן את עליתו. מחיר הדלק עלה ב-5 אג' במקום 20 אג'.

למרות קריאתו של סטנלי פישר לא להתערב במחיר הדלק ולמרות שבמשרד האוצר התנגדו למהלך זה, החליט ראש הממשלה להתערב ומיתן את עליית המחירים.

מחיר ליטר בנזין בשרות מלא הינו 8.00 ש"ח לליטר ובשרות עצמי 7.79 ש"ח לליטר.

המשמעות לקיצוץ בשיעור עליית המחירים היא אובדן הכנסות שנתי למדינה של כ-600 מליון שקל. המימון החילופי לאובדן ההכנסות יבוא מקיצוץ רחבי בתקני כח אדם במשרדי הממשלה.

יש לזכור כי עליית המחירים נובעת מעליית המחיר של חבית הנפט בשווקי העולם כתוצאה מהסנקציות נגד אירן. מחיר הדלק עולה בכל העולם ובתוך כך גם בישראל.

לדברי נשיא ארה"ב אובמה, יש די חלופות של מקורות נפט מלבד איראן ולכן אפשר להדק את הסנקציות על איראן מבלי להיות צפויים לעליות דרמטיות במחיר חבית הנפט. בנוסף, ערב הסעודית הבטיחה להגביר את יצור הנפט מה שעשוי למתן את עליית המחירים ובהמשך אולי אף להוריד את מחירה של חבית הנפט.
 

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים