סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מחודש יולי: מכוני רישוי לרכב יוכלו לראשונה לבצע בדיקות תקינות ורישום של רכב ביבוא אישי
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מחודש יולי: מכוני רישוי לרכב יוכלו לראשונה לבצע בדיקות תקינות ורישום של רכב ביבוא אישי
5-6-11
משפרים את השירות לציבור במשרדי הרישוי. החל מ- 3 ביולי 2011 יוכלו מכוני הרישוי לרכב לבצע לראשונה בדיקות תקינות ורישום ראשוני של רכב ביבוא אישי- פעולות שאושרו עד כה במשרדי הרישוי בלבד, כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
עד כה נדרשו בעלי רכב אלה להגיע בעצמם עם רכבם לעמדה הטכנית (עמדה מספר 1) באחד מארבעת משרדי הרישוי המחוזיים בארץ ולהמתין בתור לצורך ביצוע בדיקה והרישום.
 
 החל מחודש יולי ניתן יהיה לבצע את בדיקת התקינה והרישום הראשוני של רכב ביבוא אישי בכל אחד ממכוני הרישוי שהוסמכו ואושרו על ידי משרד התחבורה לבצע את הבדיקה.
 
משרד התחבורה הסמיך עד כה ארבעה מכוני רישוי לבצע את הבדיקה והרישום של רכב ביבוא אישי: מכון "אלן" בבאר שבע, מכון "קומפיוטסט" באור יהודה, מכון "קומפיוטסט" בראשון לציון ומכון "הטסט" בירכא.
 
אגף הרכב במשרד התחבורה צפוי להעניק בימים הקרובים אישורים למכוני רישוי נוספים לאחר שיעמדו בתנאים שנקבעו הכוללים בין השאר הכשרה מיוחדת של בוחני נהיגה לביצוע הבדיקה והרישום.
 
העתקת הפעילות של משרדי הרישוי לגופים חיצוניים תאפשר לשפר את רמת השרות לנהגים באופן משמעותי ותקצר את זמן ההמתנה של בעלי הרכב במשרדי הרישוי.
 
יצויין כי בשנים האחרונות אישר משרד התחבורה למכוני הרישוי בארץ לבצע שינויים טכניים ברכב כמו למשל החלפת מנוע, הסרת מנגנון לנכה או וו גרירה ברכב – פעולות שבוצעו במשרדי הרישוי בלבד.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים