סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  מתחילת השנה 18% פחות הרוגים מאשר בתקופה המקבילה אשתקד  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  


             
_________
 


 


 
 

       
 
מזדה משוכפלת נתפסה הודות לעירנות הבעלים החרדי
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> מזדה משוכפלת נתפסה הודות לעירנות הבעלים החרדי
10-10-10
ביום חמישי האחרון , פתחה היחידה המרכזית של אגף התנועה בחקירה בחשד לזיוף ושכפול לוחיות רישוי של רכב, לאחר שהתקבל מידע בנדון מאדם דתי-חרדי המתגורר בירושלים והנו בעלים של רכב מסוג מאזדה 3 ספורט ( 5 דלתות ) .
 
החשד האמור עלה לאחר שבתיבת הדואר שלו התקבלה הודעת תשלום לכביש 6 בסך כמה מאות שקלים , בגין ביצוע נסיעות עם רכבו במהלך שבתות , בערבי החג האחרונים ואף ביום כיפור !!!
 
בתוך כך, בתום איסוף מידע מודיעיני בדבר תנועת הרכב האמור, אותר הרכב החשוד כמשוכפל כבר ביום למחרת  באחר הכפרים בואדי ערה ע"י כוחות משטרה של תחנת עירון. הרכב נגרר אל התחנה ואילו "הבעלים של הרכב " נתפס בעת שהוא נוהג על אף היותו בפסילה עפ"י החלטת בימ"ש .
 
לאור האמור, הנהג נעצר והוארך מעצרו עד יום שני, כאשר מחר ( יום ב' 11.10.2010) יובא להמשך דיון בבימ"ש שלום חדרה, בבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים .
 
היום בבוקר , (יום א' 10.10 ) הגיע בעל הרכב המקורי ( המתלונן) עם רכבו לתחנת עירון שם חיכה לו הרכב "התאום" , ובוצעו ההשוואות הנדרשות במסגרת תיק החקירה .
 
  

 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 


  חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים