סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
לראשונה בישראל: משרד התחבורה אישר לייבא רכב אמריקאי שמפעל האם שלו ביפן
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> לראשונה בישראל: משרד התחבורה אישר לייבא רכב אמריקאי שמפעל האם שלו ביפן
14-12-11
לראשונה בישראל אושר יבוא רכב אמריקאי שמפעל האם שלו ביפן. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים אישר היום לראשונה לייבא מכוניות מדגמי ניסן מקסימה וורסה המיוצרות בארה"ב. זאת בהתאם להחלטת שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ לאפשר יבוא של דגמי רכב המיוצרים על פי התקינה האמריקאית במדינות נפט"א.

עד כה אישר אגף הרכב במשרד התחבורה יבוא של מכוניות מדגמי ניסן העומדות בתקינה האירופאית בלבד. מעתה, ניתן יהיה לייבא מכוניות מדגמי ניסן שיוצרו במדינות נפט"א (ארה"ב, קנדה ומקסיקו), העומדות בתקינה האמריקאית ומפעל האם שלהן ביפן.

מנהל אגף הרכב במשרד התחבורה, אבנר פלור ציין כי יבוא מכוניות מדגמי ניסן התאפשר בעקבות צו יבוא רכב חדש והוראת נוהל, שנחתמו בשנה האחרונה על ידי השר כץ. הצו החדש והוראת הנוהל שפורסמה בעקבותיו, מקלים על יבוא רכב בתקינה האמריקאית.

מתן אישור לייבא כלי רכב אמריקאים, יאפשר להגדיל את מגוון דגמי הרכב המיובאים לישראל ולהגביר את התחרות בענף הרכב. יבוא כלי רכב מארה"ב, עשוי אף להביא להוזלה של מחירי הרכב כתוצאה מהפערים בין שער היורו לדולר.

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים בוחן בימים אלה בקשות נוספות של יבואנים שונים, לייבא לישראל דגמים נוספים ממדינות נפט"א שמפעל האם שלהם נמצא ביפן.

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים