סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לקסוס השיקה בישראל את ה – CT200h החדשה רכב היוקרה הקומפקטי ההיברידי הראשון בעולם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> לקסוס השיקה בישראל את ה – CT200h החדשה רכב היוקרה הקומפקטי ההיברידי הראשון בעולם
2-3-11
עם תחילת שיווקה הרשמי של ה-CT200h החדשה, רכב היוקרה הקומפקטי ההיברידי הראשון בעולם, כבר נרשמו עשרות הזמנות. הביקוש הגבוה לרכב הקומפקטי היוקרתי, סגמנט בו עד כה לא הייתה לקסוס נוכחת, הביא את לקסוס ישראל לעדכן את יעד המכירות לכ-250 מכוניות מדגם ה-CT200h  .
 
 CT200h החדשה מצוידת במנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי עוצמתי המספקים יחדיו 136 כ"ס בשילוב נתוני רמת זיהום אוויר וצריכת דלק הנמוכים בקטגוריה, אשר הובילו אותה לזכייה בפרס "הרכב הירוק" בתערוכת פריז; 136 כ"ס בשילוב נתוני צריכת דלק משולבת 24.4 ק"מ לליטר ופליטת CO2 של 94 גרם לק"מ אשר מציבים את CT200h בקבוצת זיהום אוויר 2 מתוך 15.
 
ה- CT200h החדשה מציעה חוויית נהיגה דינאמית וספורטיבית. אודות לפיתוח ייחודי ותכנון של מתלי עצמות עצה כפולה, מעניקה ה – CT 200h לנהג שילוב מושלם בין חוויית נהיגה דינאמית ובין נוחות נהיגה המצופה מכל דגם לקסוס.
 
CT200h מאפשרת לנהג 4 מצבי נהיגה שונים לבחירתו: מצב רגיל (NORMAL), מצב דינאמי (SPORT), מצב ECO לנהיגה חסכונית ומצב EV לנסיעה באמצעות המנוע החשמלי בלבד. ECO ו- NORMAL מסייעים בשיפור החיסכון בדלק והפחתת פליטת המזהמים, בעוד במצב SPORTCT200h מתאימה עצמה לנהיגה ספורטיבית: תגובת המצערת מתחדדת, כיול ההגה ותיבת ההילוכים משתנה, תצוגת לוח המחוונים משנה צבעה מכחול לאדום ומד ההספק ההיברידי הופך למד סל"ד.
 
ה- CT200h מייצרת אמות מידה חדשות של עידון, תחכום, איכות בלתי מתפשרת ורמת גימור מרבית המשלבת בין הנדסת אנוש מחושבת וטכנולוגיה מתקדמת וכוללת את כל מערכות הבטיחות המתקדמות: ABS ,VSC ,TRC 8 כריות אוויר ועוד.
 
CT200h החדשה תוצע במחיר של 179,800 ₪ עם אופציה ל - 2 חבילות אבזור:
·         חבילת  Premiumהשמה דגש על מגוון מערכות בטיחות ונוחות מתקדמות ביניהן, חיישני חניה, מצלמה אחורית על גבי מסך "2.4 במראה הפנימית, מראה פנימית מתכהה אוטומטית נגד סנוור, גג שמש ועוד.
·         חבילת  Tech Editionהשמה דגש על שלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות ביניהן מסך מגע צבעוני "7 בטכנולוגיית Remote touch לשליטה במערכות הרכב, מערכת שמע משודרגת בעלת יחידת מגבר נפרדת ו-10 רמקולים, חיישן גשם, מערכת פתיחה ונעילה ללא מפתח ( Key Less ).
 
ה- CT 200h החדשה מהווה נקודת ציון בחדירתה של לקסוס לראשונה לסגמנט הרכבים הקומפקטיים בשוק רכבי היוקרה, והיא מייצגת את הדור החדש והמתקדם של הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס, Lexus Hybrid Drive. הדגם החדש מצטרף ל– RX450h, GS450h ו -LS600h ובכך משלים מגוון חסר תקדים של רכבי יוקרה בעלי מערכת היברידית מלאה - סדרת רכבי היוקרה ההיברידית של לקסוס.
 
ספי בר, מנכ"ל לקסוס ישראל, מסר היום: "ה- CT 200h החדשה מהווה נקודת ציון בחדירתה של לקסוס לסגמנט הרכבים הקומפקטיים בשוק רכבי היוקרה ובצמיחתו של מותג לקסוס. השילוב של רכב יוקרתי קומפקטי, היברידי המציע חווית נהיגה מושלמת ומפנקת, בהתאם למסורת של לקסוס, הוא שילוב מנצח. כבר בימים הראשונים להשקתו אנו רואים ביקושים גבוהים ביחס לתחזיות"

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים