סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דורון וייס לתפקיד יו"ר פעיל של דירקטוריון חברת רכבת ישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 5) >> דורון וייס לתפקיד יו"ר פעיל של דירקטוריון חברת רכבת ישראל
31-7-12
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, החליט למנות את דורון וייס, ששימש עד לאחרונה כסגן ראש השב"כ, לתפקיד יו"ר פעיל של דירקטוריון חברת רכבת ישראל.
 
דורון וייס, המכהן כיום כחבר דירקטוריון רכבת ישראל, מחליף את אורי יוגב, ששימש כחבר דירקטוריון החברה במשך השנה וחצי האחרונות.
 
השר כץ הודה ליוגב על חלקו בקידום הרפורמות החשובות שמוביל משרד התחבורה ברכבת וציין כי נוכח האתגרים הגדולים הניצבים בפני הרכבת, נדרש כיום יו"ר פעיל, בהיקף מלא, שיסייע לה להשיג את כל יעדיה.
 
"אני משוכנע כי שיתוף פעולה בין יו"ר הדירקטוריון החדש למנכ"ל הרכבת, יאפשר לחברת הרכבת להמשיך את תנופת הפיתוח חסרת התקדים ולשנות מהיסוד את רמת השירות והבטיחות שלה" אמר כץ.
 
וייס, שכיהן במשך 34 שנים בשירות הביטחון הכללי מילא שורה ארוכה של תפקידים מבצעיים וניהוליים, מהם 10 שנים במטה השירות. בהם: ראש אגף תכנון, ראש אגף משאבי אנוש וראש מרחב צפון.
 
במסגרת תפקידו בדירקטוריון חברת הרכבת, וייס היה מעורב ברפורמת הבטיחות והשירות של הרכבת, שנועדה להעמיד אותה עם המתקדמות שבמדינות העולם. כמו כן גיבש תוכנית ביטחון חדשה שחסכה לחברה כ- 30 מיליון שקל בשנה.
 
וייס הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב ובעל תואר ראשון מטעם אוניברסיטת בר אילן.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים