סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כ- 2,500 נהגים פסולים (מתוך כ-13 אלף) הפקידו עד כה את רישיונם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> כ- 2,500 נהגים פסולים (מתוך כ-13 אלף) הפקידו עד כה את רישיונם
7-8-11
כ- 2500 נהגים שרישיונם נפסל על ידי משרד התחבורה הפקידו עד כה את רישיונם בשבועיים הראשונים של המבצע, זאת, בעקבות מכתבי הזהרה והתרעות טלפוניות שנשלחו על ידי משרד התחבורה.

במסגרת מבצע הנערך ביוזמת שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ נשלחו מכתבי אזהרה אישים לכ- 13 אלף נהגים שנפסלו על ידי משרד התחבורה מלהחזיק ברישיון נהיגה ולא הפקידו את רישיונם.

בנוסף לכך נשלחו לנהגים אלה הודעות קוליות מוקלטות, ישירות למכשיר הטלפון הנייד או לטלפון האישי הקורא להם להפקיד מיידית את רישיונם במשרד הרישוי, זאת, בטרם ינקטו נגדם באמצעים משפטים הכוללים בין השאר מעצר עד תום ההליכים, מאסר בפועל והשבתת כלי הרכב.

במסגרת המבצע התפרסו ניידות הבטיחות של משרד התחבורה ואגף התנועה בכבישים. מהנתונים עולה כי מתוך יותר מ- 31 אלף נהגים שנבדקו התגלו כ- 300 נהגים שרישיונם נפסל ולמרות זאת המשיכו לנהוג בכבישים. 13 מתוכם נעצרו ויותר מ- 100 נהגים עוקבו לחקירה. ליותר מ- 15 אלף נהגים נרשמו דוחות בגין עבירות שונות.

מהנתונים עולה כי שלושה מהנהגים שנתפסו המשיכו לנהוג למרות שרישיונם נשלל לצמיתות על ידי משרד הרישוי. נהגת נוספת נתפסה נוהגת בכביש וזאת על אף שמעולם לא הוציאה רישיון.

השר כץ הנחה את סמנכ"ל משרדו, עוזי יצחקי לפעול לאיתור כל אלפי הנהגים שטרם הפקידו את רישיונם במטרה להורידם מהכביש. "משרד התחבורה ומשטרת ישראל ימשיכו לאכוף את החוק כנגד נהגים עבריינים הממשיכים לנהוג תחת פסילה ולסכן את כולנו" הוסיף כץ.   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים