סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
יש להחמיר את העונשים נגד פורעי החוק בדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> יש להחמיר את העונשים נגד פורעי החוק בדרכים
עוד הוסיף בוקר: "נהגים תחת השפעת סמים ואלכוהול עולים על ההגה, אנשים ללא רשיונות תקפים או רשיונות שנפסלו נוהגים בדרכים ורק החמרה בעונשים נגד פורעי חוק אלו תביא לצמצום הנזקים העצומים לנפש ורכוש שאנשים אלו גורמים".   
בוקר ביקש להדגיש: "אני פונה לכל קציני הבטיחות ולנהגים: שימו לב! הקיץ הגיע, יש יותר תנועה של ילדים בדרכים. נא תנו דגש יותר חזק לנהיגה זהירה ואחראית. בעיקר קציני הבטיחות של חברות האוטובוסים וההסעות -   דאגו לתקינות של 100% בכלי הרכב עליהם הינכם מופקדים".

ובעניינים אחרים:  בוקר הביע תרעומת על כך שלמרות פנייתו לשר התחבורה ולמנכ"ל משרדו, לא הוכנס  נציג האיגוד למועצה לרשות הלאומית. נוכחות נציג של איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מתבקשת מאליה מתוקף תפקידו של האיגוד ומהיותו גורם מרכזי המשפיע על התנועה בכבישים.

בוקר ציין לשבח את חוברת ההמלצות של הוועדה לבחינת מעמד קציני הבטיחות. הוועדה ברשות ג'קי לוי בהשתתפות נציגי האיגוד הוציאה המלצות המיטיבות עם קצין הבטיחות  ומשפרות את מעמדו. 

בעניין אתר האינטרנט אמר בוקר כי  וועדת האינטרנט עמלה  כל העת על הכנסת חומרים שוטפים  ומידע עדכני המסייעים בעבודה השוטפת של קצין הבטיחות. אתר האינטרנט  במהדורתו המשודרגת מכיל מידע מגוון ועדכני והגולש  באתר  יכול  למצווא בו החל מחדשות חמות בתחום הרכב והתעבורה ועד מידע מקצועי הכולל תקנות, חוקים, כללי בטיחות טיפים לנהיגה בטוחה ועוד הרבה נושאים ועניינים נוספים.
בוקר פנה לחברים בבקשה ליטול חלק פעיל יותר באתר  הן ע"י שליחת חומרים מעניינים, העלאת רעיונות והצעות, והן ע"י הוספת תגובות לכתבות וידיעות המתפרסמות באתר. 
בוקר סיכם את דבריו על האתר באמירה "אני גאה באתר". 
 
 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים