סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ירידה של 9.5% במספר תאונות הדרכים בחורף לעומת הממוצע השנתי בחורפים האחרונים.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> ירידה של 9.5% במספר תאונות הדרכים בחורף לעומת הממוצע השנתי בחורפים האחרונים.
24-10-10
נתונים אלה עלו במהלך בדיקה שנערכה ע"י מרכז המידע החדש של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המאגד נתונים שנאספו מכל מאגרי המידע בארץ הנוגעים לתאונות דרכים. מדובר בבדיקה המקיפה ביותר שנערכה עד כה בישראל בשאלת מספר תאונות הדרכים עם נפגעים המתרחשות בתקופת החורף (נובמבר-מרץ). הממוצע השנתי של 5 השנים האחרונות עומד על כ – , 34,000, בחורף האחרון התרחשו כ – 31,000 תאונות, גם בחורף הקודם לו התרחשו מספר דומה של תאונות, כך שמגמת הירידה נבלמה מעט, אך עדיין נמשכת. כמו כן, עפ"י נתון זה מס' התאונות גבוה פי 2 מהנתונים הרשמיים שפורסמו עד כה לאורך השנים.

דוד עוזר מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בפועל, מדגיש שמזג האוויר בחורף טומן בחובו סכנות רבות לנוהגים בכבישים. על כן, הוא קורא לכל ציבור הנהגים, לשתף פעולה, לגשת בהקדם למוסכים המשתתפים במבצע ולבצע בדיקת בטיחות מקיפה לקראת בואו של החורף, בכדי שיהיה לכולנו חורף נעים ובטוח בכבישים.
על מבצע "הכן רכבך לחורף" בו מוצעות בדיקות בטיחות לרכב ללא תשלום, ראה ידיעה נפרדת (הידיעה מתחת לידיעה זו).
לצפיה בסיכום תאונות הדרכים בחודשי החורף בשנים האחרונות - לחץ כאן

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים