סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יוניון מוטורס החלה בשיווק דגם AURIS SR היוקרתי הכולל חלון גג חשמל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> יוניון מוטורס החלה בשיווק דגם AURIS SR היוקרתי הכולל חלון גג חשמל
15-8-10
לאור הצלחתה של TOYOTA AURIS החדשה, ומכירות של למעלה מ-700 כלי רכב בשלושה חודשים מאז הושק הדגם החדש, מודיעה היום (א') חברת יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל על יבוא ושיווק דגם AURIS SR בנוסף לדגם ה- GLI AURIS המשווק כיום.
הדגם החדש יכלול בנוסף למפרט העשיר הקיים כיום בדגם ה–GLI גם חלון גג חשמלי ועיצוב פנימי בגווני בז'. אלו יצטרפו לחבילת האבזור הקיימת הכוללת, בין היתר, 7 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות חדישה לבטיחות מקסימאלית, מזגן עם בקרת אקלים מתקדמת, פנסי ערפל ומראות צד מתקפלות חשמלית.
דגם ה-SR יוצע במחיר אטרקטיבי במיוחד של 127,900 שקלים, המשקף תוספת של 1,900 שקלים בלבד למחיר בו נמכר דגם האוריס GLI. המחיר יהיה בתוקף לתקופה מוגבלת בלבד.
כתוצאה מהוספת דגם זה מעלה יוניון מוטורס את יעד המכירות השנתי שלה ל–AURIS ל- 2,000 מכוניות בשנה.
בסה"כ מסרה TOYOTA בששת החודשים הראשונים של שנת 2010 למעלה מ- 10,200 כלי רכב מתוצרתה. דגמי ה LAND CRUISER- וה-PRIUS בלטו בגידולים משמעותיים במיוחד במסירות: בסה"כ נמסרו 810 מכוניות PRIUS, גידול של 36% לעומת היקף המסירות בחודשים ינואר-יוני 2009, ו- 692 רכבי LAND CRUISER, גידול של 116%.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים