סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חדש מטויוטה - ערכת "עשה זאת בעצמך" לתיקון סריטות ברכב
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> חדש מטויוטה - ערכת "עשה זאת בעצמך" לתיקון סריטות ברכב
13-1-11
TOYOTA אירופה (TME) מודיעה על השקת מוצר חדש Toyota  stickerfix המיועד לביצוע תיקונים קוסמטיים של שריטות רכב בשיטת "עשה זאת בעצמך". המוצר מיועד לטיפול בנזקים קלים, ללא צורך באיש מקצוע ובאופן קל פשוט ומהיר והוא יכול גם לתת הגנה נוספת למניעת נזק בחלקים הפגיעים במכונית כגון צידי דלתות המכונית.
ה-  Toyota stickerfix מגיע בגיליונות בגודל A5-(חצי עמוד) המכילים מדבקות בטכנולוגיה מתקדמת  ב- 33 צורות וגדלים שונים על מנת לאפשר התאמה מרבית למקום הטיפול הנדרש ברכב. ביצוע התיקונים נעשה באמצעות שלושה צעדים פשוטים:  ניקיון, הדבקה והחלקה להבטחת מראה חדש. הקיט מיוצר עבור כל מגוון הצבעים של רכבי TOYOTA באירופה והוא יהיה זמין עבור כל צבע חדש שיושק.
בהתאם לסטנדרט האיכות, כמו אביזר מקורי של TOYOTA, המוצר החדש נבדק על פי התקנים המחמירים של TOYOTA על מנת להבטיח עמידות בפני תנאי מזג אויר קיצוניים, שחיקה וכו'.
 
הToyota stickerfix -יהיה זמין בסוכנויות המשנה של TOYOTA בישראל בעוד כחודש. מחירו טרם נקבע.

* להלן כתובת לסרטון הדגמה ב-youtube:
 

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים