סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
היום (28/8/11) חברות ההסעה מצטרפות למחאת מס הבלו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> היום (28/8/11) חברות ההסעה מצטרפות למחאת מס הבלו
28-8-11
מחאת ייקור הסולר מתרחבת.
מאות אוטובוסי הסעה אמורים להשתתף היום בנסיעת מחאה שתתחיל בגלילות ותסתיים בבאר שבע. מחאת חברות ההסעות באה בהמשך ישיר למחאת נהגי המוניות שהתקיימה בשבוע שעבר מסיבה זהה.

המחאה היא על יוקר מחיר הסולר השוחק עד דק את רווחיהם של חברות ההסעה. בנוסף, המחירים עבור הסעות לא עודכנו מזה כ-10 שנים ובעלי חברות ההסעה דורשים לעדכן את המחירים.

מצד אחד סולר יקר ומצד שני מחירי הסעה נמוכים ולא מעודכנים, זה וגם זה     מעמידים בסכנה גדולה את ענף ההסעות.

הממשלה בכדי לרצות את מאות אלפי המפגינים על יוקר המחייה, הורידה את מס הבלו ולא העלתה בחודש שעבר את מחירי הבנזין. לעומת זאת, הבלו על מחיר הסולר לא ירד וכתוצאה מכך מחירי הסולר עלו.

מעבר לסיבות האובייקטיביות של ייקור הסולר, מדיניות האיפה ואיפה שנוקטת הממשלה מקוממת במיוחד ומצביעה על חוסר רגישות משווע לפרנסתם של אלפי משפחות המתקיימות מנהיגת מוניות, אוטובוסים ומשאיות.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים