סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ועדת הכספים של הכנסת אישרה את בקשתו של השר כץ להוסיף 21 מיליון שקלים למאבק בתאונות הדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> ועדת הכספים של הכנסת אישרה את בקשתו של השר כץ להוסיף 21 מיליון שקלים למאבק בתאונות הדרכים
27-4-11
ועדת הכספים של הכנסת בראשותו של ח"כ משה גפני, אישרה היום (יום רביעי) את בקשתו של שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ להעביר 21 מיליון שקלים לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים להגברת המאבק בתאונות הדרכים.
 
על פי הסיכום שאושר בועדת הכספים, יועברו 10 מיליון שקלים להגברת פעילויות ההסברה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בעיקר בקרב קבוצות סיכון ובכללם המגזר החרדי והערבי, רוכבי הדו-גלגלי והולכי הרגל.
 
שמונה מיליון שקלים וחצי נוספים יועברו להגברת המודעות לבטיחות בדרכים ברשויות המקומיות, לפעילויות של מתנדבים בקהילה ולחינוך בבתי הספר ובגנים. שניים וחצי מיליון שקלים נוספים יוקצו למחקרים נוספים בתחום הבטיחות ולפעילות מרכז המחקר והמידע של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
שר התחבורה ציין כי התוספת התקציבית שאושרה תאפשר להחזיר לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים חלק ניכר מהקיצוץ שנכפה עליה בעבר, במסגרת הקיצוץ הרוחבי של כל משרדי הממשלה.
 
משרד התחבורה פועל בימים אלה מול משרד האוצר להעברת 20 מיליון שקלים נוספים לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים לצורך חיזוק הרשות. יו"ר הועדה ח"כ משה גפני וחבר הועדה ח"כ ציון פיניאן הבטיחו לפעול מול משרד האוצר להעברת התקציב הנוסף.
 
יצוין כי מיד עם כניסתו לתפקיד פעל השר כץ בשורה של צעדים שנועדו לצמצם את מספר תאונות הדרכים. בין השאר, הורה שר התחבורה להעביר למשטרת התנועה 15 מיליון שקלים מתקציב הפרסום של הרשות הלאומית לצורך שכירת 100 ניידות משטרה ורכישת 85 ניידות קבועות עבור משטרת התנועה הארצית (מתנ"א).


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים