סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
הרוב המכריע של חברי האיגוד גולשים באתר האיגוד לפחות פעם אחת בשבוע
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הרוב המכריע של חברי האיגוד גולשים באתר האיגוד לפחות פעם אחת בשבוע
23-3-11
תוצאות מעודדות מסקר שהתקיים בקרב כ-700 קציני בטיחות שנכחו בכנס האיגוד אתמול בשפיים. מהסקר עולה כי מרבית קציני הבטיחות גולשים באתר לפחות פעם אחת בשבוע.

כ-60% מהנשאלים הצביעו כי הם גולשים לפחות אחת לשבוע, 2% אינם גולשים כלל, 13% גולשים לפחות פעם בחודש ו- 25%  גולשים באתר יותר מפעם בשבוע,

דוד בוקר יו"ר האיגוד ציין לשבח את האתר והתכנים המגוונים שבו וקרא לכל החברים להגביר את השמוש באתר.  לאתר מוזרמים באופן שוטף ידיעות, כתבות ומאמרים אודות נושאים אקטואלים החשובים לקציני הבטיחות בהתנהלותם היום יומית. בנוסף, רוב רובם של הודעות ההנהלה לחברים באיגוד מועברות באופן בלעדי לאתר.

מפגישות המתקיימות מעת לעת בין חברי ההנהלה לבין נציגים של גופים ומוסדות בתחום הרכב, האתר זוכה לתשבוחות גם מצד גופים אלו המציינים את רמתו הגבוהה של האתר.


 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים