סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
הקמת מאגר המידע לכלי רכב שנפגעו באורח קשה בתאונות - תקועה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 3) >> הקמת מאגר המידע לכלי רכב שנפגעו באורח קשה בתאונות - תקועה
10-3-12
לא די שעקב לחצים שהפעילו חברות הביטוח על משרד התחבורה, בוטל הנוהל של רישום "אובדן להלכה" ברשיון הרכב, הנה עתה איגוד חברות הביטוח מעכב הקמתו של מאגר מידע האמור להכיל רשימה של כלי רכב שעברו תאונות קשות, שוקמו ועלו מחדש על הכביש.

מטרת מאגר המידע החדש היא לאפשר לרוכשים רכב  מיד שניה להתעדכן במצבו של הרכב טרם רכישתו. אי הקמת המאגר כמוהו  כהסתרת מידע חיוני הנחוץ לרוכש הרכב טרם קבלת החלטה אם לרוכשו או לוותר עליו עקב הסטוריה מפוקפקת שלו.

המאגר החדש אמור להיות מעין תחליף לביטול האיזכור ברשיון הרכב של "אובדן להלכה" אולם הקמתו מתעכבת ע"י איגוד חברות הביטוח האחראי על הקמתו.

חברות הביטוח מנסות לדחות את הקמת המאגר, הואיל ומבחינתן הקמת המאגר תקשה עליהם להיפטר מכליי רכב שעברו תאונות קשות  ותגרום להם לקבל מחירים פחות טובים עבור כליי רכב אלו.

על מנת לא לאפשר התמוססות המאגר החדש,  נדרש איגוד חברות הביטוח על ידי משרד התחבורה להגיש לו"ז להקמת המאגר.

יש לקוות כי משרד התחבורה יהיה נחוש דיו בדירבון להקמת המאגר ואכן הקמתו תצא במהרה לדרך ולא תימוג כתוצאה מסחבת ע"י הגורמים שאמורים להקימו.

 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים