סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הנחה משמעותית באגרת הרישוי השנתית גם לרכב נכה שנרכש בליסינג מימוני
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הנחה משמעותית באגרת הרישוי השנתית גם לרכב נכה שנרכש בליסינג מימוני
14-3-11
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ יחתום בימים הקרובים על תקנה המעניקה לנכים החוכרים את רכבם בשיטת הליסינג המימוני הנחה משמעותית באגרת הרישוי לרכב. התקנה טעונה אישור של ועדת הכספים של הכנסת.
 
על פי התקנה החדשה, שאושרה על ידי ועדת האגרות הבינמשרדית, המשותפת למשרדי התחבורה והאוצר, נכה שרכבו נרכש בשיטת הליסינג המימוני יהיה זכאי לשלם אגרת רישוי רכב מופחתת בסך 25 שקלים בלבד. זאת למרות שהרכב אינו רשום על שמו.
 
עד כה נהג משרד התחבורה להעניק הנחה בתשלום אגרת הרישוי לנכים שחכרו רכב רק במידה והרכב רשום על שמו של הנכה או על שם בן זוגו או זוגתו.
 
השר כץ החליט להעניק הנחה משמעותית באגרת הרישוי לרכב ליסינג מימוני בעקבות  הצעת החוק של ח"כ איתן כבל. ההצעה שהונחה על שולחן הכנסת בפעם השנייה מזה ארבע שנים, מבקשת להעניק פטור כמעט מלא מתשלום אגרת רישיון רכב גם לנכים הרוכשים רכב ליסינג מימוני.
 
במסגרת הליסינג המימוני, מקבל בעל הרכב הלוואה לצורך מימון הרכישה, כאשר הרכב רשום לרוב על שם חברת הליסינג כערבון לפדיון ההלוואה. עלויות תחזוקת הרכב, לרבות טיפולים, ביטוח ואגרת רישוי, מוטלות על בעל הרכב עצמו.
 
השר כץ וח"כ כבל ציינו כי מדובר בבשורה חשובה לציבור הנכים בישראל, הרוכשים רכב באמצעות חברות ליסינג מימוני, שכן מעתה הם יזכו להנחה משמעותית בתשלום אגרות הרישוי, שנמנעה מהם עד כה.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים