סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
המיניוואן המשפחתי C3 Picasso לראשונה בישראל גם עם תיבה רובוטית
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> המיניוואן המשפחתי C3 Picasso לראשונה בישראל גם עם תיבה רובוטית
9-1-12
החל מהחודש הבא יבואנית סיטרואן לישראל, קבוצת דוד לובינסקי, תציע את ה-סיטרואן C3 פיקאסו גם עם תיבת הילוכים רובוטית בת 6 הילוכים. שני הדגמים הידניים שהוצעו עד כה ימשיכו להיות משווקים במקביל.
 
סיטרואן C3 פיקאסו תשודך לתיבה רובוטית בת 6 הילוכים בשתי גרסאות:
  • 1.6 ל', בנזין, 120 כ"ס
  • 1.6 ל', דיזל eHDI, 92 כ"ס, MicroHybrid עם הטכנולוגיה Stop & Start.
המכונית, המבוססת על פלטפורמת סיטרואן C3, מציעה כחלק מהעיצוב המקורי ויוצא הדופן  שני מוטות בצידי השמשה הקדמית. כמו כן, היא מצוידת במוטות חיצוניים על גג המכונית לאורכה ופתרונות ייחודיים מבחינת גודל המכונית. המכונית נוחה לנסיעה בעיר לאור מימדיה החיצוניים הקומפקטיים - היא קטנה בחנייה אך עם נפח רב מבפנים המעניק תחושת מרחב ואויר. השמשה הקדמית הינה פנורמית- שמשה קדמית רגילה ושתי שמשות צדיות הממשיכות את השמשה הקדמית ומגדילות את זווית הראייה של הנהג. סביבת הנהג נוחה ומתקדמת ומציעה 4 חלונות חשמליים, מראות מתקפלות חשמליות, חיישני עזר לחנייה אחורית ועוד.
 
מידות המכונית: אורך 4.078 מטר, רוחב 1.766 מטר, גובה (ללא מוטות) 1.621 מ', מרחק בין הסרנים 2.540. התאוצה מ-0 ל-100 עומדת על 12.7 שניות לגרסת הבנזין ו-15.7 לגרסת הדיזל.
 
טכנולוגיית ה- Stop & Start המתקדמת מהדור החדש בדגם הדיזל הינה מערכת התנעה ועצירה שמפחיתה באופן משמעותי את צריכת הדלק ופליטת מזהמים, זאת באמצעות כיבוי המנוע במצבים נייחים (לדוגמה, ברמזורים). תצרוכת הדלק למסלול נסיעה משולב עירוני בינעירוני היא 16.7 ק"מ לליטר בגרסת הבנזין ו-23.81 ק"מ לליטר בגרסת הדיזל. דרגת זיהום האוויר של הדגם על שתי גרסאותיו עומדת על 4.סיטרואן C3  פיקאסו 1.6 ל', בנזין - 111,990 ₪ כולל מע"מ
סיטרואן C3  פיקאסו 1.6 ל', דיזל eHDI, Stop & Start -  121,990 ₪ כולל מע"מ

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים