סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הלחץ הציבורי עוזר - ראש הממשלה הודיע ביום ד' 2/2/11 בכנסת כי הוא יבחן חלופות אחרות על מסוי הדלק
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הלחץ הציבורי עוזר - ראש הממשלה הודיע ביום ד' 2/2/11 בכנסת כי הוא יבחן חלופות אחרות על מסוי הדלק
2-2-11
מי יודע, אולי ימים טרופים אלו כשהמשטר בטונסיה נפל, במצרים מתקיימת התקוממות עממית על רקע אי צדק כלכלי ובירדן מתרחשות הפגנות ענק גם הן על רקע מצב כלכלי רעוע, אולי ההתרחשויות אלו משמשות השראה לראש הממשלה בנימין נתניהו להקדים תרופה למכה ולהיות יותר קשוב לרחשי הלב של הציבור הישראלי הנאנק תחת נטל המיסים השונים העולים חדשות לבקרים ומתסיסים בכך את האווירה הציבורית.

אולי בלי כל קשר לכך, נתניהו מבין כי נטל המיסים ובתוך כך מחירו הגבוה של הדלק, כל אלו הולכים ומכבידים על שכבות מעמד הביניים והשכבות החלשות.

כך או כך, ראש הממשלה החליט להתערב בעליית מחירי הדלק והודיע הערב בכנסת כי יבחן חלופות אחרות למיסוי על הדלק. את החלטתו יודיע בקרוב.
יש לקוות כי דברים אלו אינם מס שפתיים בלבד וכי אכן יקרמו עור וגידים ואמנם יביאו בסופו של דבר להוזלה במחיר הדלק.
מערכת האתר תעקוב אחר הודעתו של ראש הממשלה ותדווח על התפתחויות אם וכאשר תהיינה.

בצד הודעתו של ראש הממשלה, הודיע גם שר התשתיות עוזי לנדאו כי הוא בוחן אפשרות להוזיל את מחיר הדלק. ההוזלה שבוחן לנדאו תהיה על חשבון מרווח השיווק של תחנות התדלוק. היום מרווח השיווק עומד על כ-10% ממחיר הדלק, דהיינו 72 אגורות על כל ליטר הולכות לכיסו של בעל תחנת הדלק. השר לנדאו מתכנן להוריד את המרווח בכ-8 אג' והמשמעות היא חסכון של כ-260 מליון שקל בשנה לכיסהם של בעלי המכוניות.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים