סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
ה"ירוק" מגיע למשטרה - משטרת ישראל מצטיידת ב-40 כלי רכב היברידים מתוצרת טויוטה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> ה"ירוק" מגיע למשטרה - משטרת ישראל מצטיידת ב-40 כלי רכב היברידים מתוצרת טויוטה
10-1-11
חושבים ירוק- בימים אלה משטרת ישראל מכשירה לשרות 40 כלי רכב עם הנעה היברידית- מנוע שריפה פנימית ומנוע חשמלי-  אשר נרכשו לאחרונה, לאחר עבודת מטה ממושכת ומקיפה של יחידות אגף תמיכה  לוגיסטית (את"ל)  של משטרת ישראל.

עבודת מטה כללה איתור, ניסויים רבים ובדיקות מעמיקות על מנת לבחור כלי רכב העונה לדרישות מבצעיות, לרבות הספק,  תאוצה ונפח, לצד היותו בטיחותי, חסכוני וידידותי לסביבה.

הדגם הנבחר הוא טויוטה פיריוס, רכב בעל הנעה כפולה אחד בנזין בנפח 1800 סמ"ק והשני חשמלי. שילוב זה מספק יתרונות נוספים: הנעה שקטה, הפחתה  בזיהום אוויר וחסכון בדלק.החיסכון המשוער כתוצאה מההצטיידות  נאמד ב 2,700,000 ש"ח. מדובר במהלך נוסף של התייעלות במסגרת רכש ציוד חדיש חסכוני ו"ירוק" בהובלת האגף תמיכה לוגיסטית בפיקודו של ניצב זוהר דביר. 


 

 
 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים