סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הידעת? שורה של הטבות לחיילי מילואים במשרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הידעת? שורה של הטבות לחיילי מילואים במשרד התחבורה
14-12-10
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ הגיש לאישור ועדת הכספים של הכנסת תקנה חדשה המעניקה לחיילי המילואים הנחה של עד 15% באגרת הרישוי השנתית לרכב.
 
ההנחה באגרת הרישוי לרכב מתווספת לשורה של הטבות לחיילי המילואים הכוללת בין השאר פטור מתשלום אגרת חידוש רישיון נהיגה בסך כ- 400 שקל, הנחה באגרת רישיון טייס וקיצור משמעותי בהליכים להוצאת רישיון נהיגה על רכב ציבורי.
 
על פי ההחלטה שאושרה בועדת השרים לענייני מילואים גובה ההנחה באגרת הרישוי לרכב יהיה עד 15% ממחיר אגרת הרישיון, בהתאם למספר ימי המילואים שביצע החייל.
 
הגשת התקנה לאישור ועדת הכספים של הכנסת התאפשרה לאחר שמשרד הביטחון הסדיר את כל הנוהלים המתבקשים ליישום התקנה החדשה.
 
כל חייל מילואים שהיה בשירות פעיל זכאי לקבל הנחה על רכב פרטי אחד בלבד, כולל אופנוע. סכום ההפחתה באגרת הרישוי יחושב על בסיס ערך נקודת זיכוי במס ומספר ימי המילואים שביצע החייל בפועל.
 
יצויין כי רשימת חיילי המילואים הזכאים להנחה באגרת הרישוי לרכב נקבעת  על ידי צה"ל בלבד ותישלח על ידו לאגף מערכות מידע שבמשרד התחבורה, במועד קבוע אחת לשנה.
 
שר התחבורה מסר כי יפעל לזרז את אישור התקנה בועדת הכספים של הכנסת, במטרה לאפשר לחיילי המילואים לקבל את ההטבה במהירות האפשרית ובכך לבטא את ההערכה שיש למדינת ישראל כלפי חיילי המילואים.
 
 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים