סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
היאריס והאוונסיס החדשות מגיעות לישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> היאריס והאוונסיס החדשות מגיעות לישראל
5-1-12
 חברת יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, משיקה שני דגמים חדשים.
את ה- YARIS החדשה, הקומפקטית העירונית, הזוכה לעיצוב מחודש ודינאמי ותיבה אוטומטית רציפה ואת האוונסיס הזוכה לעיצוב דינאמי וספורטיבי חדש, התנהגות כביש משופרת  ולרמת אבזור הכוללת את מערכת הממשק נהג
TOYOTA TOUCH

יאריס
ה- YARIS החדשה מצוידת במנוע בנזין 1,330 סמ"ק i-Dual VVT מתקדם ויעיל המספק 99 כוחות סוס. הדגם החדש יוצע בגרסה ידנית של 6 הילוכים ובגרסה אוטומטית בעלת תיבת הילוכים מתקדמת רציפה של 7 הילוכים לביצועים משופרים וחסכון בתצרוכת הדלק, שתעמוד על 18.9 ק"מ/ליטר בלבד (תצרוכת דלק משולבת לפי נתוני יצרן). הדגם החדש הוא בעל מרחב פנימי גדול מהגרסה הקודמת, הודות לבסיס גלגלים שצמח ב- 5 ס"מ ל-251 ס"מ ומימד אורך שגדל ב- 10 ס"מ ל-388.5 ס"מ. הרוחב נותר ללא שינוי.

יאריס החדשה


ה- YARIS החדשה תהיה בעלת ציון הבטיחות הגבוה ביותר בקטגוריה בשל מפרט בטיחותי רחב בסטנדרט גבוה הכולל, בין היתר, 7 כריות אוויר, מערכות בטיחות מקדמות כולל ABS ו- EBD, BA ,TRC ISOFIX, VSC,, ומצלמה אחורית*.
ה- YARIS  זכתה בציון מכסימלי של 5 כוכבים במבחני הריסוק EuroNCAP, וצפויה לזכות בציון 3, הגבוה ביותר בקטגוריה, ע"פ נוהל מערכות בטיחות בכלי רכב אשר פורסם ע"י משרד התחבורה.
הדגם החדש ממשיך את מסורת TOYOTA  של ייצור וביצועים ידידותיים לסביבה. 95% מהחלקים המרכיבים את ה- YARIS ניתנים לשימוש חוזר ולשחזור ומאז שנת 2002 נרשמה הפחתה של 18% בפליטת  2CO בתהליך ייצור הרכב. הדגם החדש אף זוכה לציון ירוק של דרגה 2 בלבד בגרסה האוטומטית.

יאריס החדשה - פנים המכונית


ה- YARIS תוצע בישראל בשתי רמות גימור:
1. רמת האבזור הבסיסית SOL כוללת Paddle-Shifts להעברת הילוכים מההגה, מראות צד מתכווננות חשמלית עם פנסי איתות, מערכת שמע הכוללת 6 רמקולים, שקעי USB ו- AUX  והגה בכיסוי עור. הדגם הבסיסי יוצע למכירה עם תיבת הילוכים ידנית במחיר של 91,900 שקלים שקלים או עם תיבת הילוכים אוטומטית החל ממחיר של 99,900 שקלים.
2. רמת אבזור משודרגת STYLE הכוללת בנוסף מערכת TOYOTA TOUCH בעלת מסך מגע "6.1 לביצוע מגוון פעולות בנגיעה קלה - שליטה על מערכת השמע, מצלמה אחורית, חיבור לדיבורית Bluetooth, הצגת נתוני דרך, נגן CD/MP3, ובנוסף, כפתורי שליטה מההגה על הדיבורית. הדגם המשודרג יוצע למכירה בגרסה אוטומטית בלבד ומחירו החל מ – 102,900 שקלים.

אוונסיס
ה- AVENSIS החדשה, בעלת מנוע 1,987 סמ"ק, עם טכנולוגיית  Valvematic Dual VVT-i המספקת 150 כ"ס, מוצגת  בישראל בגרסתה החדשה.

אוונסיס החדשה


מכונית המנהלים זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב דינאמי וספורטיבי יותר לעומת הדגם הקודם, שיפורים בייצור הרכב לחיזוק השלדה ותכנון מתלים חדיש להתנהגות כביש משופרת. מחירה של מכונית המנהלים יעמוד על 158,000 שקלים.
ה- AVENSIS החדשה תהיה בעלת דרגת הזיהום 4, הנמוך ביותר בקטגוריה, תצרוכת דלק משולבת של 14.5 ק"מ/ליטר בלבד (בתנאי נסיעה משולבת לפי נתוני יצרן) ופליטת מזהמים של 160 ג'/ק"מ בלבד.
ע"פ נוהל מערכות בטיחות בכלי רכב של משרד התחבורה, ציון הבטיחות של מכונית המנהלים צפוי להיות 3 בשל מפרט בטיחותי רחב בסטנדרט גבוה הכולל, בין היתר, 7 כריות אוויר, חיישני חגורות בטיחות לכל הנוסעים, משענות ראש קדמיות אקטיביות, ומערכות בטיחות מתקדמות כולל ABS ו-  EBD, BA, EBS,TRC ISOFIX, VSC+, ומצלמה אחורית.
חידוש נוסף נוגע לסביבת הנהג - מעתה תצויד כל AVENSIS במערכת TOYOTA TOUCH בעלת מסך מגע "6.1 לביצוע מגוון פעולות בנגיעה קלה, בהן: שליטה על מערכת השמע, מצלמה אחורית, חיבור לדיבורית Bluetooth, הצגת נתוני דרך, נגן CD/MP3, ובנוסף, כפתורי שליטה מההגה על הדיבורית ועל מערכות השמע.
האוונסיס תוצע גם בגרסת סטיישן במחיר של 166,000 שקלים.

אוונסיס החדשה - סטיישן


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים