סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הגבירו את מעורבותכם ופעילותכם במסגרת האיגוד, כוחנו באחדותינו.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הגבירו את מעורבותכם ופעילותכם במסגרת האיגוד, כוחנו באחדותינו.
21-12-10
אתמול, בכנס הרבעוני האחרון לשנת 2010 של האיגוד, שהתקיים בנוכחות מאות חברים ואישים מתחום התחבורה, בדברי הפתיחה לכנס פנה שמעון סודאי לנוכחים באולם בקריאה להגביר את מעורבותם בכל פעילויות האיגוד. עוד הוסיף סודאי: "באולם נמצאים קציני בטיחות שאכפת להם מהמקצוע ומהתפקיד שהם ממלאים - אני קורא להם לקחת חלק במשימות החשובות של האיגוד.  אני קורא גם לשאר קציני הבטיחות שאינם חברים באיגוד להצטרף לשורותיו של האיגוד ולהעצים בכך את כוחו והשפעתו".

ולעניין אחר בדרגת חשיבות עליונה, ציין סודאי כי מאז קום המדינה נהרגו בדרכים עד לתאריך 19/12/10 30,893 אזרחים. מספר זה גבוה יותר מהרוגי כל מלחמות ישראל. נכון לאתמול, מספר ההרוגים בשנת 2010 בלבד עומד על 371 איש. מספר זה הינו עליה של 8% בהשוואה לשנה שעברה.
האם נעשה מספיק? האם רק ענישה או אכיפה תביא לצמצום הקטל הנורא בכבישים?
על מנת לענות על שאלות אלו ואחרות ועל פי לבקשת החברים נקבע כי הנושא המרכזי של הכנס יעסוק בענייני חוק ומשפט.
סודאי ציין כי הנהלת האיגוד קשובה לבקשות החברים ומשתדלת להעתר לבקשותיהם.   בהתאם למדיניות זו, כאמור, לבקשת החברים, הנושא המרכזי בכנס עסק בענייני חוק ומשפט: את ההרצאה בנושא "הענישה והמשפט כגורם מרתיע במאבק בתאונות הדרכים", נשא שופט התעבורה הבכיר אביטל חן.

עוד הוסיף סודאי כי הנהלת האיגוד עושה ימים כלילות על מנת לטפל בסוגיות שונות הנוגעות לתפקידו ומעמדו של קצין הבטיחות. במסגרת זו ציין סודאי את שיתופי הפעולה עם גופי תחבורה אחרים במטרה ליצור פורומים רחבים עם השפעה גדולה לקידום עניניהם של קציני הבטיחות.

לסיום, איחל סודאי לנוכחים ולכל קציני הבטיחות שנה אזרחית יותר טובה ויותר בטוחה.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים