סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הגאות במכירת כליי רכב חדשים נמשכת - יונדאי במקום הראשון במכירות ספטמבר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> הגאות במכירת כליי רכב חדשים נמשכת - יונדאי במקום הראשון במכירות ספטמבר
4-10-10
רוב יבואני הרכב עושים עסקים טובים השנה. הגאות במכירת כליי רכב חדשים נמשכת מתחילת השנה ונראה כי 2010 תהיה מהשנים היותר טובות של יבואני הרכב.

מתחילת השנה עד סוף ספטמבר, בצמרת המכירות  מככבות ללא כל שינוי, מזדה - במקום הראשון עם מכירות של 22,724 כליי רכב, מזנבת אחריה יונדאי - במקום השני עם מכירות של 21,892 כליי רכב ובמקום השלישי טיוטה - עם מכירות של 16,245 כליי רכב.

בהשוואה לנתונים של המכירות בספטמבר לעומת אוגוסט, התחולל מהפך של ממש כאשר יונדאי ניצבת במקום הראשון עם מכירות בספטמבר של 2156 כליי רכב, טיוטה במקום השני עם מכירות של 1650 כליי רכב ומזדה נמצאת רק במקום השלישי עם מכירות של 1549 כליי רכב. אם מגמה זו של מכירות יונדאיי תמשך, קיים סייכוי גבוה כי "מלכת המכירות" לשנת 2010 תהיה יונדאי ולא מזדה שנטלה את הבכורה בשנים האחרונות. במכירות המצטברות מתחילת השנה מזדה מובילה על יונדאי ב-832 כליי רכב בלבד, מספר "לא בשמיים" שניתן ללא קושי רב לעבור אותו.

כן ראויה לציון סזוקי הנמצאת במקום הרביעי עם מכירות של 9552 כליי רכב מתחילת השנה. מספר זה הינו יותר מכפול בהשוואה למכירותיה בתקופה המקבילה אשתקד.
הנתונים בידיעה זו מתבססים על דוחות איגוד יבואני הרכב.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים