סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הבנזין מתייקר ואילו מחיר הסולר יורד
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 1) >> הבנזין מתייקר ואילו מחיר הסולר יורד
27-9-11
הפיקוח על מחירי הסולר חוזר לידי הממשלה. מהלך זה יגרום להוזלת מחירו. מי שייהנה מכך הם בעלי המשאיות, המוניות וגם בעלי הטנדרים והג'יפים זוללי הדלק.

למרות שבעלי המשאיות והמוניות זוכים להנחה על המחירון הרשמי של הסולר, הם משלמים יותר כל פעם שחלה עליה במחירי הסולר. עתה עם הוזלתו הצפויה, חלק מההוזלה תחול גם עליהם.

הסרת הפיקוח על מחירי הסולר בשנת 1992 גרמה להאצה ניכרת במחירי הסולר וברבות השנים נוצר מצב אבסורדי בו מחיר הסולר נהיה יקר יותר ממחיר הבנזין. לאחרונה יצאו בעלי המוניות והמשאיות במחאה ציבורית והפגינו נגד מחירי הסולר הגואים והנה מסתבר כי מחאתם נושאת פרי.

לעומת הירידה הצפויה במחיר הסולר, בתחילת החודש הבא צפויה עליה של כ-5 אג' במחיר הבנזין וכל זה קורה למרות שמחיר הנפט בעולם נמצא במגמת ירידה.
ה"נס" הזה מתרחש הואיל והממשלה מחזירה בהדרגה את מס הבלו למצבו הקודם טרם ההפחתה החדה שהתרחשה בעיקבות המחאה החברתית בחודש אוגוסט האחרון.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים