סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ד"ר יעקב שיינין יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> ד"ר יעקב שיינין יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
14-5-12
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, מינה היום (יום שני) את ד"ר יעקב שיינין ליו"ר מועצת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
השר כץ חתם על מינויו של ד"ר שיינין ליו"ר הרשות הלאומית לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו אישר את המינוי, בהתאם לחוק הרשות.
 
שיינין, המכהן כיום כחבר במועצת הרשות, מחליף את עו"ד אילן בומבך ששימש כיו"ר בפועל של הרשות במשך מספר חודשים לאחר שעו"ד אוריאל לין סיים את תפקידו.
 
השר כץ החליט למנות את ד"ר שיינין לתפקיד בעקבות ניסיונו הרב בתחום הבטיחות בדרכים. שיינין גיבש בעבר את תכניות הבטיחות של הרשות הלאומית שהיוו את הבסיס לחוק הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
לאחרונה, מינה השר כץ את שיינין לעמוד בראש וועדה שגיבשה תכנית רב-שנתית, לאומית חדשה להגברת הבטיחות בדרכים. התכנית נועדה לצמצם את מספר תאונות הדרכים וקובעת יעדים חדשים בכל תחומי הבטיחות.
 
ד"ר שיינין משמש כיום כמנכ"ל ומנהל מדעי של חברת מודלים כלכליים, יו"ר מועצת המנהלים של מודלים שוקי הון ויו"ר ועדת ההשקעות של מודלים קרנות נאמנות.
 
שיינין שימש בעבר בשורה ארוכה של תפקידים בהם: יו"ר הועדה הציבורית מטעם שר התחבורה וראש הממשלה להכנת תכנית לאומית לבטיחות בדרכים, יו"ר ועדת השקעות של קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של הבנק הבינלאומי הראשון וכלכלן בכיר ומנהל מחלקת הפיתוח בחברות ייעוץ וחיזוי אמריקאיות.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים