סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
גידול משמעותי בהובלת מכולות לנמל חיפה ומהנמל החוצה בשעות הלילה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> גידול משמעותי בהובלת מכולות לנמל חיפה ומהנמל החוצה בשעות הלילה
12-10-10
במסגרת פרויקט "לילה טוב" שהחל ב- 29 באוגוסט 2010 ניתן תמריץ כספי של 150 שקלים ליצואנים ויבואנים לכל מכולה המשונעת בנמלי חיפה ואשדוד, בשעות הלילה. התמריץ הכספי הנקרא "פרס לילה" ניתן ליבואנים ויצואנים המכניסים או מוציאים מכולות מלאות בנמלים, החל מהשעה 22:00 בלילה ועד לשעה 06:00 בבוקר.

גידול של 100% בתנועת המכולות ששונעו בנמל חיפה בלילה במסגרת פרויקט "לילה טוב"
שר התחבורה: הפרויקט יאפשר לחברות ההובלה להגדיל התפוקות בשליש ולצמצם את מעורבותם של משאיות כבדות בתאונות קטלניות
 
הצלחה לפרויקט "לילה טוב" בנמלים. גידול של 100% בממוצע נרשם בתנועת המכולות ששונעו בלילה בנמל חיפה מאז החל פרויקט "לילה טוב" שיזם שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, בנמלי חיפה ואשדוד.
 
מהנתונים עולה כי בששת השבועות הראשונים של מבצע "לילה טוב" שונעו בשעות הלילה בנמל חיפה 2620 מכולות. כ- 100 מכולות בממוצע בלילה, לעומת כ- 50 מכולות בלילה לפני התחלת הפרויקט.
 
מהנתונים עולה עוד כי השיא בהובלת המכולות בלילה נרשם בנמל חיפה ב- 7 בספטמבר 2010. באותו לילה שונעו בנמל 225 מכולות, לעומת 50 מכולות לפני הפרויקט.
 
על פי נתוני חברת נמלי ישראל (חנ"י) מדובר בנתונים ראשונים בלבד וכי מספר המכולות המשונעות בשעות הלילה בנמלים צפוי לגדול אף יותר בשבועות ובחודשים הקרובים.
 
חברת נמלי ישראל (חנ"י) המנהלת את הפרויקט בשיתוף חברות הנמל באשדוד וחיפה העבירה עד כה תמריצים כספיים בהיקף של כ- 400 אלף שקלים ליבואנים ויצואנים שפעלו בשעות הלילה בנמל חיפה.
 
 
בעקבות הצלחת הפרויקט קרא השר כץ ליצואנים וליבואנים נוספים להצטרף למיזם ולהנות מתמריץ כספי משמעותי.
 
המיזם החדש יאפשר לחברות ההובלה להגדיל את התפוקות בשליש, באמצעות הובלת מכולות בשעות הלילה ובכך לחסוך הוצאות יקרות. לדבריו, על פי הערכות צפוי המיזם לחסוך למשק כ- 47 מיליון שקלים בשנה.
 
הפרויקט צפוי לצמצם את מעורבותם של משאיות כבדות בתאונות דרכים קטלניות, כתוצאה מהפחתת תנועתן של המשאיות בשעות היום. כמו כן הוא יצמצם את זיהום האויר בכבישים בשעות השיא.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים