סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  עלייה מדאיגה במספר ההרוגים בתאונות דרכים. 5% יותר הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2019 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


        
 
בעקבות הסדר שהושג: קורסי נהיגה נכונה ורענון לא יופסקו וימשכו כרגיל
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> בעקבות הסדר שהושג: קורסי נהיגה נכונה ורענון לא יופסקו וימשכו כרגיל
29-8-10
קורסי נהיגה נכונה (נהיגה מונעת) וקורסי רענון לא יופסקו בשבוע הבא כמתוכנן והם ימשכו כרגיל גם בחודשים הקרובים, זאת בעקבות הסדר שהושג עם הזכיינים המפעילים את קורסי החובה.
משרד התחבורה פרסם לפני מספר חודשים מכרז חדש להפעלת הקורסים לאחר שזיכיונם של שלושת המפעילים שזכו במכרז של משרד התחבורה יסתיים בתחילת החודש הבא. במכרז החדש להפעלת הקורסים מתמודדים שמונה גופים.
 
הזכיינים החדשים שיבצעו את קורסי החובה יפעילו מערך לימודים חדש הכולל בין השאר תכנים ונושאים חדשים ולמרצים ולתלמידים, ניתוח אירועים והתמודדות עם מצבים שונים בכביש.
 
מערך הלימודים יופעל לראשונה בשיטת המולטימדיה שבה יוכלו התלמידים לצפות בסירטונים והדמיות של מצבים שונים בכביש, באמצעות מסכי טלוויזיה גדולים הממחישים בצורה טובה יותר את החומר הנלמד.
 

 

 
 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים