סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בכורה עולמית למיצובישי מיראז' בתערוכת טוקיו 2011
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> בכורה עולמית למיצובישי מיראז' בתערוכת טוקיו 2011
10-11-11
מיצובישי תחשוף בתערוכת טוקיו שתתקיים בחודש דצמבר הקרוב את הרכב הקומפקטי החדש שלה, שייקרא מיראז' על שם דגם היסטורי שהושק ב-1978. המיראז' מושתת על פלטפורמה חדשה לגמרי אשר הוצגה לראשונה בתערוכה בשנה שעברה כרכב הקונספט Global Small, הינו בעל עיצוב קומפקטי ויתאפיין בצריכת דלק נמוכה.

מיראז' החדשה מבית מיצובישי

לצד רכב המיני, יוצג רכב קונספט כביש-שטח חדש, ה- PX-MiEV II, אף הוא בבכורה עולמית. ה- PX-MiEV II הינו דגם חשמלי היברידי אשר ישלב את טכנולוגיה החשמלית שפיתחה מיצובישי עבור ה- iMiEV, לצד מנוע קטן שישמש בין היתר לטעינת הסוללה תוך כדי נסיעה. המנוע ההיברידי המכונה Plug-In Hybrid יעניק טווח נסיעה של 800 ק"מ יחד עם צריכת דלק משולבת של 60 ק"מ לליטר. בנוסף, מוטמעת ברכב מערכת המאפשרת לנהג לשלוט באופן הנהיגה, כך שהוא יוכל באמצעות לחיצת כפתור להפעיל נסיעה חשמלית בלבד, למשל, בסביבה עירונית, או להפעיל את טעינת הסוללה באופן ידני.


רכב קונספט כביש שטח חדש

בהצגת שני דגמים אלה במרכז הבמה בתערוכת טוקיו ממשיכה מיצובישי להדגיש את מחויבותה למטרות אשר סימנה לעצמה, להפוך ליצרן המתמקד בדגמים גלובאליים ומבוססים "טכנולוגיות ירוקות". בעבר הודיעה מיצובישי כי בכוונתה להציג עד 5 דגמים חשמליים היברידיים עד שנת 2015 ולצמצם את צריכת הדלק באופן משמעותי.
כמו כן, יוצגו בתערוכה דגמים נוספים של היצרן ביניהם דגם כביש-שטח ASX בעל מנוע MIVEC משופר עם מערכת Automatic Stop&Go ודגם פג'רו בעל מנוע דיזל "נקי" בפיתוח ייחודי של מיצובישי.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים