סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בירכת היו"ר לרגל השקת האתר החדש
דף הבית >> הודעות האיגוד >> בירכת היו"ר לרגל השקת האתר החדש
18-6-17
 

חברים יקרים ,
 
אתם הנמצאים בחוד החנית של המאבק בתאונות הדרכים ומוגדרים כזרוע הארוכה של משרד התחבורה, אתם המקדישים מדי יום מזמנכם, מרצכם והידע העומד לרשותכם – להגברת הבטיחות בדרכים, תוך אחריות  כלפי כל משתמשי הדרך - לכם מגיעות ברכות והערכה רבה על משימתכם המקודשת שעיקרה – הצלת חיים.

הניהול, הידע והנסיון הרב המצוי בין חברי האיגוד, כל אלו ניתן כיום להביא לידיעת כל העוסקים במלאכה, באמצעות אתר האינטרנט הותיק שהוקם לפני כ-7 שנים עבורכם ועבור כלל ציבור הגולשים המתעניין בתחום.

האתר משמש עבור כל אחד מאיתנו במה וחלון הראווה של האיגוד, כלפי חוץ וכלפי פנים.

הנכם מתבקשים לקחת חלק באתר ולהעביר חומר מקצועי רב ערך שניתן לפרסמו לתועלת הרבים, להציע הצעות לשיפור תהליכים בתחום עיסוקנו ו/או בקשות לוועדת ההדרכה אשר תדאג לבחון כל בקשה.
 
לכל חבר יש חובות וזכויות על-פי התקנון. החובה שלנו לתת לכם מידע וכלים ניהוליים בכפוף לתקנון. מחובתכם להיות נכונים להגיע לכנסים ואף לדאוג להביא ספקים בתחום הרכב והתחבורה – לקחת חלק בימי ההדרכה, על מנת שנוכל לפרסם באתר ולקדם ולשתף פעולה עם ספקים מובילים שהנכם מכירים מקרוב .

ברצוני לברך את כולכם ולהביע את הערכתי לפועלכם למרות התנאים הקשים לא אחת והמכשולים הרבים בהם הנכם נתקלים בעבודתכם המורכבת והרב גונית .

האיגוד ימשיך לעשות ככל יכולתו למען קצין הבטיחות ושיפור מעמדו באמצעות יוזמות חדשות, שיתופי פעולה עם איגודים משקים , משרד התחבורה – תחום  קציני בטיחות והעומד בראשו, עם המוסדות לימודיים ובישיבות ועדת הכלכלה של הכנסת, בתקווה להמשיך, לקדם ולהוביל לשינויים הרצויים הן בחוקים ובתקנות והן בשיגרת יומו של קצין הבטיחות.
 
בברכה,
שמעון סודאי – יו"ר
 
 
                                                                                                            ,
 
                                                                                                              
                                                                                                                
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים