סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בוטלה תוספת האגרה עבור הנפקת רישיון נהיגה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> בוטלה תוספת האגרה עבור הנפקת רישיון נהיגה
בשורה טובה לנהגים: החל מ- 31 לאוגוסט 2010 תבוטל תוספת האגרה המשולמת כיום עבור הנפקת רישיון נהיגה חדש בסך 28 שקלים, כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ
 
בנוסף לכך החל מ- 31 באוגוסט תבוטל גם תוספת האגרה עבור הנפקה חוזרת של רישיון נהיגה (חידוש רישיון נהיגה). העומדת כיום על 21 שקלים.
 
מי שייהנו במיוחד מביטול האגרה הם נהגים בני 65 ומעלה וכן נהגי רכב מקצועיים מגיל 50 ומעלה הנדרשים כיום לחדש את רישיון הנהיגה אחת לשנתיים, לעומת שאר הנהגים הנדרשים לחדש את רישיונם אחת ל- 10 שנים.
 
תוספת האגרה שולמה עד כה בין השאר עבור הנפקת רישיון נהיגה מגנטי (מפלסטיק) , הכולל תמונה של בעל הרישיון ואמצעי בטיחות חדשניים המונעים אפשרות לזייף את הרישיון, כמו למשל "הולוגרמה" מיוחדת המוטבעת באופן ייחודי בגוף הרישיון.
 
השר כץ ציין כי במסגרת הרפורמה באגרות הרישוי החל מ- 31 באוגוסט מי שינפיק כפל רישיון נהיגה או רכב באמצעות הטלפון, האינטרנט או עמדות השירות האוטומטיות של משרד התחבורה. ישלם 27 שקלים בלבד, במקום 52 שקלים כיום למי שיעדיף להנפיק את הרישיון במשרד הרישוי.
 
מי שיבקש להזמין טופס חידוש רישיון נהיגה או רכב יוכל לבצע זאת ללא כל תשלום באמצעות הטלפון או האינטרנט ואילו מי שיעדיף לקבל את הטופס במשרד הרישוי יידרש לשלם 25 שקלים.
 
השר כץ ציין כי ההוזלה בתעריפי אגרות הרישוי מבוצעת במסגרת תוכניתו לקצר את התורים במשרדי הרישוי ולעודד אזרחים להזמין אגרות רישוי, באמצעות המוקד הטלפוני של משרד התחבורה והאינטרנט ובכך למנוע מהם את הצורך להגיע למשרדי הרישוי. מספר הטלפון של המוקד הטלפוני 5678* טלפון קווי 1-222-5678, אתר האינטרנט WWW.MOT.GOV.IL
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים