סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אושר החוק האוסר לגבות תשלום חניה והאוסר לקנוס במקומות בהם אבני השפה אינן מסומנות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> אושר החוק האוסר לגבות תשלום חניה והאוסר לקנוס במקומות בהם אבני השפה אינן מסומנות
18-7-12
רבים מאיתנו שחנו בערים שונות לצד המידרכות, במקומות בהם אבני השפה כלל אינם מסומנות, קיבלו דו"חות חניה מבלי לדעת שחנינו בניגוד לחוק.

בתחילת הרחוב אמנם מוצב שלט המורה את הסדרי החניה, אבל מה לעשות ולעיתים הרחובות ארוכים וצריך ללכת כיברת דרך ארוכה על מנת לברר מה מורה השלט בקצה הרחוב. בחום יולי אוגוסט או לחילופין, כשיורד גשם ורוחות מנשבות, לא נעים להתרוצץ ולחפש שלטים.

עד כה איפשר החוק להסתפק בשלטים בתחילת הרחובות והעיריות ניצלו המצב לטובתן אך לא עוד.

על מנת למגר תופעה מרגיזה זו, ח"כ אורבך וחוטבלי הגישו הצעת חוק לפיה במקומות שבהם אבני השפה לא יהיו מסומנות בסימון המורה אם מותר או אסור לחנות במקום, לא ניתן יהיה לגבות עבור החניה וכמובן לא לקנוס את החונים במקום. אתמול, לפני פגרת הכנסת אושר חוק זה.

החוק החדש עומד להכנס לתוקף בתאריך 1/9/12 וזאת על מנת לתת שהות לעיריות להערך לקראת החלתו.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים