סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
שיתוף פעולה בין איגוד קציני הבטיחות ומועצת המובילים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> שיתוף פעולה בין איגוד קציני הבטיחות ומועצת המובילים
10-6-13
נאבק יחד בתאונות של משאיות - כך הודיעו  הנהלות איגוד קציני הבטיחות בתעבורה ומועצת המובילים.      
 
על רקע מקרי תאונות הדרכים של משאיות שאירעו לאחרונה, התאונה בכביש נשר . והתאונה בכביש  6 שבהם קופחו חיי אדם, הודיעו הנהלות איגוד קציני בטיחות בתעבורה ומועצת  המובילים על יציאה למאבק משותף בתופעת תאונות הדרכים שבהן מעורבות  משאיות

בישיבת חירום שקיימו יו"ר איגוד קציני הבטיחות שמעון סודאי, מנכ"ל האיגוד צבי יוזנט, ועודד שאולוף חבר הנהלת האיגוד   עם יו"ר מועצת המובילים והמסיעים גבי בן הרוש, נקבעו עיקרי הדרישות שיוצגו בפני ועדת הכלכלה של הכנסת.  דרישות שיובילו להגברת  מערך הפיקוח על  קציני הבטיחות,  והטלת אחריות על שרשרת גורמי ההובלה שיידרשו לפעול במלוא התקיפות לצמצום התאונות בקרב נהגי המשאיות.

ואלה הדרישות שיוצגו בוועדת הכלכלה : 1) הגברת אמצעי הבטיחות של רכב כבד. 2)  תגבור תוכניות ההכשרה של קציני הבטיחות בתחום ההובלה. 3) הגברת אמצעי האכיפה . 4) הטלת האחריות לצד העברת סמכות על קצין הבטיחות. 5) יצרת תודעת מחויבות לבטיחות אצל מנהלי חברות ההובלה. 6)  הקמת ועדה פריטטית להגנה על קצין הבטיחות  מפני כוונות של פטורים שרירותיים . 7) שיתוף פעולה של הארגונים   בקיום ימי השתלמות  והכשרה לקציני בטיחות.

לא נשקוט ולא ננוח עד שאחרון הנהגים ידע ליישם את כללי הבטיחות בעת שהוא מחזיק בהגה המשאית.קצין הבטיחות יהיה לבעל סמכות ואחריות  ויהיה מודע לכללי הבטיחות על הרכב ועל הנהג לפני שהם עולים על הכביש. כך הוסכם בין המשתתפים בישיבה.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים