סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דו"ח האמינות הגרמני TÜV לשנת 2014: 15 מכוניות TOYOTA מדורגות בעשרת המקומות הראשונים בקטגוריות השונות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> דו"ח האמינות הגרמני TÜV לשנת 2014: 15 מכוניות TOYOTA מדורגות בעשרת המקומות הראשונים בקטגוריות השונות
10-12-13

TOYOTA היא המותג המצליח ביותר בדוחTÜV   לשנת 2014, זו השנה הרביעית ברציפות. בדוח האחרון שפורסם ביום ו' האחרון (6.12.2013) על ידי סוכנות הבדיקה הטכנית המובילה של גרמניה - TÜV זכו לא פחות מ - 15 דגמים של TOYOTA להיות מדורגים בעשירייה הפותחת של דירוג האמינות בקטגוריות שונות.
TOYOTA Prius דורגה כמכונית האמינה ביותר בשתי קטגוריות: מכוניות בנות 4-5 שנים ומכוניות בנות 6-7 שנים. הPrius -  הראתה את השיעור הנמוך ביותר של תקלות בקטגוריות אלו. הביצועים המצוינים של הPrius מדגישים שוב את האמינות הגבוהה של כלי רכב מבית  TOYOTA ושל מערכת ההנעה ההיברידית מתוצרתה. כלי רכב של TOYOTA משתמרים היטב ושומרים על אמינות לאורך שנים עם שליטה בקטגוריות של כלי רכב בני יותר מ- 5 שנים.

קטגוריית כלי רכב בני שנתיים עד שלוש שנים :
מקום 3Toyota iQ - ,, מקום 9 -   Toyota Avensis
 
קטגוריית כלי רכב בני ארבע עד חמש שנים :
מקום 1Toyota Prius -, מקום 8 -   Toyota Auris
 
קטגוריית כלי רכב בני שש עד שבע שנים :
מקום 1Toyota Prius -, מקום 6 –Verso   Toyota,
מקום 8 - RAV4 Toyota, מקום 9 –  Toyota Yaris
 
קטגוריית כלי רכב בני שמונה עד תשע שנים :
מקום 2–Verso   Toyota, מקום 3 - RAV4 Toyota,
מקום 5 - Toyota Avensis, מקום 8–   Toyota Corolla
 
קטגוריית כלי רכב עשר עד אחת עשרה שנים :
מקום 2 - RAV4 Toyota, מקום 3 –  Toyota Corolla, מקום 4 –  Toyota Yaris
 
TOYOTA כבר הובילה בשנים קודמות את דוחות האמינות של – TÜV. ההכרה המוחדשת בביצועים המצוינים היא הוכחה נוספת לאמינות הגבוהה ולעמידות לטווח הארוך של דגמי החברה.
הדוח השנתי שלTÜV , אשר פורסם לראשונה לפני ארבעה עשורים, הפך מדריך שימושי ללקוחות בכך שהוא מראה את אמינות כלי הרכב לטווח ארוך ואת האיכות הכוללת של כלי רכב הקיימים כיום בשוק. מרביתן של בדיקות החובה הטכניות בגרמניה מתבצעות באמצעות הגופים השונים של ארגון TÜV. דוח  TÜVלשנת 2014 מבוסס על בדיקת כ - 8 מיליון כלי רכב אשר בוצעה בתקופה שבין יולי 2012 ליוני 2013.

ההצלחה הנוכחית בדוח האמינות הגרמני, באה בהמשך לזכיות של טויוטה בסקרי אמינות שונים, למשל דירוג של שלושת מותגי טויוטה: לקסוס, טויוטה וסיון בין חמשת המותגים האמינים ביותר בסקר JD POWER לשנת 2012.

] Technischer Überwachungs-Verein - באנגלית Technical Inspection Association, הוא איגוד של ארגונים גרמניים הפועל על מנת לאמת את בטיחותם של מוצרים מכל הסוגים במטרה להגן על בני אדם ועל הסביבה בה אנו חיים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים