סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
ההוראה של משרד התחבורה לשימוש רק ברשיון רכב מקורי מבוטלת. תקנה 9 בתוקף
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> ההוראה של משרד התחבורה לשימוש רק ברשיון רכב מקורי מבוטלת. תקנה 9 בתוקף
20-3-13
על פי תקנה 9, מותר להשתמש בעותקי רשיונות רכב נאמנים למקור המאושרים וחתומים ע"י קצין הבטיחות. לאחרונה, עקב זיוף של מספר קטן של רשיונות רכב של עגלות משא, יצאה הנחיה ממשרד התחבורה שהתפרסמה גם בעיתונות לפיה תקנה 9 מבוטלת ומחייבת שימוש רק ברשיונות רכב מקוריים.

הנהלת האיגוד בראשות שמעון סודאי, יו"ר האיגוד, התנגדה בתוקף לביטול תקנה - 9 , הואיל ומשמעותה היא, הוספת עבודה רבה מיותרת לקציני הבטיחות שקשה מאד יהיה לעמוד בה. בנוסף, טענה ההנהלה כי אם אפילו מישהו סרח הרי שהוא הוא צריך להענש ואין צורך להאשים ציבור שלם על לא עוול בכפו.

ג'קי לוי ראש גף קציני בטיחות במשרד התחבורה, סבר גם הוא כי ביטול התקנה אינו מוצדק ובנאומו אתמול  בכנס האיגוד בשפיים הודיע כי ההנחיה לביטול תקנה 9 בטלה ומבוטלת. כלומר, התקנה לפיה יכול קצין בטיחות לחתום על עותקי רשיון רכב נאמנים למקור, שרירה וקיימת כפי שהדבר היה עד כה. בכך קיבל לוי את עמדת הנהלת איגוד קציני הבטיחות.

בדבריו הדגיש לוי כי לקציני הבטיחות אין כל עניין לזייף רשיונות נהיגה ומהמנותם אינה עומדת כלל בספק. זיוף ספורדי של רשיונות נהיגה אינו מצדיק ביטול של תקנה 9.

הנהלת האיגוד מברכת על ההחלטה להחזיר לתוקף את תקנה 9 כפי שהיה עד כה.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים